Zvárač TIG, CO2

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
dohodou

Využite príležitosť, ktorú Vám ponúka medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárenstva. Náš klient hľadá zamestnanca na pozíciu - ZVÁRAČ TIG alebo ZVÁRAČ CO2

Náplňou Vašej práce bude:
- Zváranie wolframovou elektródou - TIG alebo zváranie CO2
- Zváranie pod ochrannou atmosférou elektródou materiál tr. 11 a 17 (oceľ, nerez)
- Zváranie veľkorozmerných komponentov (do 12 ton)
- Zostavovanie dielcov a ich spájanie krátkymi zvarmi (stehovanie), veľkosť zvarov 3 - 20 mm

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- Stredoškoleské vzdelanie v strojárenskom odbore
- Platný zváračský preukaz s certifikátom MIG (č. 135) a TIG (č. 141)
- Znalosť čítania technickej dokumentácie
- Prax so zváraním minimálne 2 roky - PODMIENKA
- Platný žeriavnický a viazačský preukaz je výhodou

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1807478  Dátum zverejnenia: 20.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.