Procurement/supply chain manager

Miesto práce
NITRA, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou

Využite možnosť pracovať pre stabilnú a rozrastajúcu sa zahraničnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti plastovej výroby na pozícii PROCUREMENT/SUPPLY CHAIN MANAGER .

Náplň práce:

- Vytvorenie základne dodávateľov, vytvorenie listu dodávateľov
- Certifikácia dodávateľov, získanie potrebných podkladov
- Racionalizácia dodávateľov a distribútorov
- Komunikácia s dodávateľmi, distribútormi a manufaktúrami v oblasti plastovej výroby
- Negociácie cien a podmienok
- Sledovanie trhu, benchmark
- Úzka spolupráca s inými oddeleniami
- Reporting vedeniu spoločnosti
- Denná komunikácia v anglickom jazyku

Požadujeme

Požiadavky na úspešných kandidátov:

- VŠ vzdelanie technického/ekonomického zamerania
- Aspoň 3 ročné pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii v procuremente/supply chain
- Veľmi vítaná je skúsenosť z nákupu v oblasti plastovej výroby resp. v potravinárskom priemysle
- Prehľad v oblasti podmienok v plastovej výrobe v rámci Európy (dodávatelia, distribútori, výrobcovia, ceny)
- Anglický jazyk na plynulej úrovni je nevyhnutný
- Schopnosť robiť rozhodnutia
- Negociačné zručnosti
- Analytické/technické myslenie

Benefity

Spoločnosť ponúka prístup k najmodernejším technológiám, účasť na prestížnych projektoch a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1805806  Dátum zverejnenia: 18.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.