Absolventi doktorandského štúdia spozornite! maintenance laboratory engineer

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou

Toto je príležitosť pre ABSOLVENTOV DOKTORANDSKÉHO ŠTÚDIA uplatniť sa v PRAXI!
Náš klient ponúka pracovnú príležitosť pre talentovaných uchádzačov na pozíciu MAINTENANCE LABORATORY ENGINEER.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

- Zabezpečenie bezproblémového chodu laborátoria
- Koordinácia údržbarských prác
- Komunikácia a zabezpečovanie dodávateľov v prípade potreby
- Aplikácia systému kvality
- Rešpektovanie a ovládanie dokumentov
- Navrhovanie a zlepšovanie stavu strojov s cieľom znižovať poruchy
- Spracovanie výstupov, reporty

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- VŠ vzdelanie - technické zameranie (hutnícke, strojárske, banícke a pod.)
- Skúsenosti s prácou v laboratóriu
- Znalosť technológii spracovania materálov (napr. betón, oceľ, plasty a pod.)
- Znalosť laboratórnej techniky

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).
Poštové ani faxové zásielky žial, nemožeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1800230  Dátum zverejnenia: 14.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.