Zákaznícka podpora s poľštinou a angličtinou

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1100 EUR/mesiac

Láka Vás administratívna práca v medzinárodnej spoločnosti? Ovládate aktívne poľský a anglický jazyk? Máte skúsenosti s účtovníctvom alebo by ste ich radi získali? Dajte o sebe vedieť!
Ponúkame Vám vynikajúcu príležitosť pre štart Vašej kariéry v stabilnej spoločnosti s internacionálnym prostredím. Neváhajte preto využiť túto možnosť pre Váš rozvoj!

Čo Vás bude čakať?
- budete súčasťou veľkého multilingválneho tímu
- Vaša práca bude spočívať v administratívnej podpore poľských kolegov a budete ich back office partnerom pri riešení rôznych situácií
- spracovanie faktúr a objednávok
- v praxi využijete Vaše znalosti z účtovníctva a financií na dennej báze
- s číslami a dátami sa tiež vyhráte v Exceli pri spracovávaní reportov či štatistík
- naučíte sa pracovať s interným systémom klienta a spracovávať rôznorodé dáta
- samozrejme budete nápomocní aj pri ďalších ad-hoc úlohách, kde si vždy budeme vážiť Vašu iniciatívnosť a proakivitu

Požadujeme

Ak Vás táto náplň práce zaujala, veríme, že spĺňate aj nasledujúce predpoklady:
- vysokoškolské/stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
- podmienkou je POĽSKÝ JAZYK na aktívnej úrovni a ANGLICKÝ na úrovni B2
- prax v oblasti administratívy výhodou, ideálne skúsenosť s faktúrami či objednávkami
- pokročilá znalosť balíčka MS Office
- komunikatívny typ schopný rýchlych rozhodnutí
- zákaznícky orientovaný prístup

Benefity

Táto pozícia je obrovskou príležitosťou pre kontinuálne vzdelávanie sa a pravidelnou možnosťou stáleho zdokonaľovania Vašej poľskej a anglickej komunikácie.
Samozrejmosťou sú :
- kurzy
- školenia
- sociálne výhody
- teambuildingové aktivity

Náš klient okrem bežných benefitov poskytuje:
- garantovaný 13. plat
- a v prípade Vašej motivácie a pracovitosti Vás vie oceniť rôznymi ďalšími finančnými aj nefinančnými spôsobmi

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 1799183  Dátum zverejnenia: 11.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1100 EUR/mesiac