Obchodný manažér pobočky (energetika, facility, teplárenstvo)

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou

Pre nášho klienta, ktorým je úspešná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti ENERGETIKY, FACILITY A TEPLÁRENSTVA, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu OBCHODNÝ MANAŽÉR POBOČKY v KOŠICIACH:

Náplň práce:

- identifikovanie obchodných príležitostí
- analyzovanie, plánovanie, riadenie a rozvíjanie obchodných a marketingových aktivít v regióne
- aktívne vyhľadávanie kľúčových zákazníkov v regióne
- prezentácia služieb a riešení
- vyjednávanie obchodných podmienok
- udržiavanie a rozvíjanie dobrých obchodných vzťahov so zazmluvnenými zákazníkmi
- zodpovednosť za dosahovanie plánovaných výsledkov v regióne
- riadenie obchodných rizík, riešenie pohľadávok
- konanie v súlade s platnou legislatívou

Požadujeme

Požiadavky na kandidátov:

- VŠ vzdelanie - technické zameranie
- Skúsenosti v oblastiach: ENERGETIKA, FACILITY, TEPLÁRENSTVO
- Prax na obdobnej pozícii - podmienkou
- Anglický jazyk - podmienkou
- Pokročilá znalosť MS Office
- Vodičský preukaz - aktívny vodič
- Vynikajúce komunuikačné zručnosti
- Vynikajúce riadiace zručnosti

Benefity

-Možnosť kariérneho postupu
-Silné zázemie medzinárodnej spoločnosti
-Možnosť ďalšieho vzdelávania
-Športové a spoločenské aktivity

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/
ID: 1798506  Dátum zverejnenia: 11.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.