Špecialista investičných transakcií

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Práve sa Vám otvára skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej spoločnosti v oblasti investícií.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?

- Rekonciliácia finančných derivátov a investičných operácií
- Práca s internými systémami
- Každodenná práca s údajmi z oblasti investičných a kapitálových trhov
- Spolupráca s inými oddeleniami v rámci spoločnosti
- Kooperácia s externými audítormi
- Tvorba analýz zo získaných údajov
- Príprava podkladov a reporting na mesačnej, štvrťročnej a ročnej báze

Požadujeme

Mali by ste spĺňať nasledovné požiadavky:

- Vysokoškolské vzdelanie v oblasti ekonómie/účtovníctva/investícií
- 2 ročná prax v oblasti financií
- Výborná znalosť MS Excel
- Angličtina na vysokej úrovni, slovom aj písmom
- Analytické myslenie
- Byť otvorený novým výzvam

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme, zamestnanecké benefity, kariérny rast a v neposlednom rade uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/
ID: 1797535  Dátum zverejnenia: 10.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.