Šanca pre účtovníkov s anglickým jazykom

Miesto práce
Bratislva, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou

Rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť so zastúpením po celom svete hľadá kvalifikovaných uchádzačov do nového teamu na pozície reconsiliation, Fixed assets a intercompany účtovník. Ak hľadáte zmenu práve toto môže byť Vaša šanca.

Vašou náplňou práce bude:

- Kontrola účtov
- Sledovanie faktúr a riešenie prípadných omeškaných platieb
- Rekonsiliácia účtov
- Closingové aktivity
- Spracovanie intercompany transakcií
- Spravovanie dát v systéme SAP
- Analýzy
- Príprava reportov
- Participácia účtovnej uzávierky
- Príprava podkladov pre ostatné oddelenia
- Starostlivosť o klientov
- Včasná komunikácia s ostatnými oddeleniami

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- Vzdelanie v oblasti ekonómie alebo účtovníctva
- Plynulá úroveň anglického jazyka
- 2 ročná prax v oblasti účtovníctva
- Skúsenosť so systémom SAP výhodou
- MS Office - pokročilý
- Znalosť systému Hyperion výhodou
- Schopnosť rýchlo sa adaptovať a učit

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1794796  Dátum zverejnenia: 8.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.