Obchodný zástupca - laboratórium

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii obchodného zástupcu.
Vašou náplňou práce bude:
- Aktívne oslovovanie nových potencíálnych klientov
- Poskytovanie technického poradenstva klientom spoločnosti
- Aplikácia prístrojov
- Starostlivosť o existujúce obchodné vzťahy
- Prezentácia produktov odbornej verejnosti
- Riadenie projektov od úvodného stretnutia s klientom až po aplikáciu prístrojov

Požadujeme

Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
- Skúsenosť s predajom zariadenia pre meranie fyzikálnych parametrov ako sú prístroje pre meranie mikroštruktúr a rheologických vlastností
- VŠ prírodovedného / technického smeru (fyzika, chémia)
- Znalosť z oblasti fyzikálnych vlastností materiálov
- Schopnosť viesť obchodné jednania

Benefity

Spoločnosť ponúka prístup k najmodernejším technológiám, účasť na prestížnych projektoch a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1792402  Dátum zverejnenia: 5.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.