Asistent/-ka TOP manažmentu (s aktívnou angličtinou)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1100 EUR/mesiac

Máte skúsenosti na asistentskej pozícii, viete zvládať viacero vecí naraz a nebojíte sa nových výziev? Ak máte aj AKTÍVNU ANGLIČTINU a MIERNE POKROČILÚ NEMČINU, máme pozíciu presne pre Vás! Náš klient, medzinárodná spoločnosť pôsobiaca na celom svete, hľadá flexibilného kandidáta s tímovým duchom na pozíciu ASISTENT/-KA TOP MANAŽMENTU.

Vašou náplňou práce bude:

- podpora zahraničnému manažmentu
- organizácia dennej agendy, stretnutí, služobných ciest
- spracovanie dát, príprava štatistík a prezentácií
- administratívne zabezpečenie kancelárskeho vybavenia, cestovných nákladov a i.
- rýchle a presné vybavenie ad hoc požiadaviek
- každodenná komunikácia e-mailom a telefonicky v anglickom jazyku

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie
- plynulú znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA a nemecký jazyk aspoň na základnej komunikatívnej úrovni
- prax na asistentskej alebo obdobnej pozícii aspoň 1 rok
- pokročilé ovládanie balíka MS Office (PowerPoint, Excel)
- proaktívny prístup, tímového ducha

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 1787998  Dátum zverejnenia: 1.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1100 EUR/mesiac