Vedúci pobočky (predaj pneumatík)

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii VEDÚCI POBOČKY. Hľadáme skúseného obchodníka v oblasti predaja pneumatík s preukázateľnou skúsenosťou v oblasti vedenia pracovného kolektívu.

Náplň práce:

- Zodpovednosť za chod celej predajne
- Zodpovednosť za dosiahnuté výsledky
- Vedenie predajného tímu - školenie a motivácia zamestnancov, plánovanie smien, delegovanie úloh
- Pravidelná akvizičná činnosť, vyhľadávanie nových obchodných partnerov
- Komunikácia s klientmi a obchodnými partnermi
- Predkladanie obchodných ponúk, uzatváranie zmlúv
- Analýza a reporty pre manažment
- Predaj produktov - pneumatiky
- Objednávanie tovaru
- Vystavenie tovaru (visual merchandising/layout )

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:

- Prax v oblasti predaja pneumatík je PODMIENKOU
- Preukázateľné skúsenosti s riadením zamestnancov sú PODMIENKOU
- Prirodzená autorita
- Skúsenosti so skladovým hospodárstvom a hospodárskou korešpondenciou
- PC zručnosti na pokročilej úrovni (MS Outlook, MS Excel, MS Word)
- Vynikajúce komunikačné zručnosti
- Profesionálne vystupovanie
- Obchodný duch, obchodné zručnosti
- Samostatnosť

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/
ID: 1718646  Dátum zverejnenia: 21.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.