Koordinátor pohľadávok (holandský jazyk)

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1300 EUR/mesiac

Jedinečná príležitosť!

Chceš využívať holandský a anglický jazyk na dennodennej báze? Máš dobré komunikačné schopnosti a chcel by si pracovať v medzinárodnej spoločnosti?

Tak pozícia KOORDINÁTOR POHĽADÁVOK v medzinárodnej spoločnosti je priamo pre Teba!

Tvojou náplňou práce bude:

- správa vybraného portfólia klientov
- kontrola časového splnenia splatnosti faktúr
- identifikácia a následné riešenie problematických faktúr
- identifikácia dôvodov nezrovnalostí či už s ostatnými oddeleniami alebo priamo s klientmi
- aktívna komunikácia s obchodným partnermi, klientmi a zákazníkmi v anglickom a holandskom jazyku

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- ukončené VŠ alebo SŠ vzdelanie ekonomického zamerania
- aktívna znalosť anglického a holandského jazyka (slovom i písmom)
- prax v oblasti zákazníckeho servisu alebo v oblasti vymáhania pohľadávok
- pokročilá úroveň MS Excel
- silné komunikačné schopnosti
- asertívna komunikácia

Benefity

Spoločnosť svojím zamestnancom okrem stabilného prostredia ponúka množstvo nadštandardných výhod v podobe:
- vzdelávacích kurzov
- športových a kultúrnych benefitov
- 13. garantovaný plat

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1718495  Dátum zverejnenia: 20.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1300 EUR/mesiac