Špecialista pre operačné riziká

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 1800 EUR/mesiac

V stabilnej finančnej inštitúcií pôsobiacej na slovenskom i zahraničnom trhu vzniká príležitosť pre špecialistu z bankovníctva/ poisťovníctva, ktorý by sa ďalej chcel venovať operačnému riziku.

Náplň práce zahŕňa:
- Analýzu a sledovanie operačných rizík
- Pravidelnú nalýzu procesov v oblasti operačného rizika, ich metodická úprava a zodpovednosť za ich súlad s internými pravidlami inštitúcie
- Reportovanie aktuálneho stavu a návrhy na elimináciu vzniknutých rizík
- Spoluprácu s rôznymi oddeleniami inštitúcie vzáujme dosiahnutia najefektívnejšie fungovanie inštitúcie
- Navrhovať riešenia na elimináciu rizík
- Dohľad nad zavedenými pravidlami v oblasti ochrany osobných údajov

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Vzdelanie v oblasti financií
- Min. 2 roky skúseností vo financií (oblasť rizík)
- Plynulá úroveň anglického jazyka
- Motivácia pre oblasť operačných rizík
- Samostatná a pro - aktívna osobnosť
- Schopnosť analyzovať
- Orientácia na procesy
- Znalosť prostredia finančnej ištitúcie

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1717496  Dátum zverejnenia: 18.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 1800 EUR/mesiac