Colný deklarant

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii COLNÝ DEKLARANT:

Náplňou Vašej práce bude:

- Zabezpečenie kompletnej operatívy a administratívy colného konania
- Spolupráca s pracovníkmi colného úradu
- Zabezpečenie medzinárodnej špedície
- Riešenie vzniknutých situácií
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami
- Príprava hlásení Intrastat

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- Znalosť platných predpisov a legislatívy v oblasti colného konania
- Znalosť ruského a anglického jazyka PODMIENKOU
- Prax na pozícii colného deklaranta min. 1 rok
- Pokročilá znalosť práce s PC
- Komunikatívny, flexibilný a proaktívny prístup k riešeniu problémov

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom a anglickom alebo nemeckom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1716848  Dátum zverejnenia: 16.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.