Payroll asisstant part time na 30 hod.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov v oblasti HR, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky. Hľadáme spoľahlivú posilu na finančné oddelenie na skrátený pracovný úväzok:

Náplň práce:

- Komunikovanie a príprava dokumentov, výkazov pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, DDP
- Evidencia a spracovanie osobných zložiek zamestnancov
- Spracovanie a objednávanie stravných lístkov
- Príprava a spracovanie potvrdení pre zamestnancov
- Administratívna podpora oddelenia
- Evidencia zamestnancov v mzdovom programe

- PRACOVNÁ DOBA:
30h - 40h mesačné, dohodou

- Pozícia je vhodná aj pre študenta VŠ a uchádzačky na materskej dovolenke.

Požadujeme

Úspešný uchádzač musí spĺňať tieto kritériá:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
- Nevyhnutnou podmienkou sú skúsenosti s odhláškami, prihláškami a inými administratívnymi prácami v rámci payroll

- Znalosť Anglického jazyka je výhodou
- Užívateľská úroveň MS Office
- Orientácia na čísla a na detail
- Analytické a logické myslenie
- Spoľahlivosť, precíznosť
- Komunikačné zručnosti
- Flexibilita

Benefity

- zaškolenie
- práca v mladom, dynamickom tíme
- team-buildingové aktivity
- možnosť dlhodobého úväzku a osobného rastu

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1715216  Dátum zverejnenia: 15.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.