Inženýr kvality pro nové projekty

Miesto práce
(50 km od Prahy), Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1500 EUR/mesiac

Náš klient nabízí pracovní příležitosti a jedinečné ocenění pro zkušené a talentované uchazeče na pozici:

INŽENÝR KVALITY

Náplň práce:
* implementace nových projektů do výroby
* řešení reklamací
* analýza reklamovaných dílů
* plánování, příprava a vedení zákaznických/dodavatelských auditů
* tvorba analýz interních problémů dílů a výrobků
* vypracování zpráv a návrh nápravních opatření vedoucích k zajištění kvality
* spolupráce s ostatními odděleními
* předcházení nespokojenosti zákazníků

Požadujeme

* SŠ/VŠ technického směru
* praxe na pozici výhodou
* komunikativní znalost AJ
* znalost MS Office
* odolnost vůči stresu
* dobré komunikační, organizační, vyjednávací a prezentační dovednosti.
* schopnost týmové práce
* flexibilta
* logické a technické myšlení
* zkušenosti v jednání se zákazníky
* schopnost včasného reportingu

Benefity

* Stabilní zázemí mezinárodní společnosti.
* Atraktivní plat.
* Odpovídající zaškolení.
* Zázemí silné mezinárodní společnosti.
* Stravenky.
* Osobní ohodnocení.
* Jednosměnný provoz.
* Dovolená navíc.
* Věrnostní bonusy.
* Systém bnefitů a odměn.
* Možnost nástupu ihned nebo dohodou.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1714301  Dátum zverejnenia: 13.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1500 EUR/mesiac