Využi svoje komunikačné zručnosti a buď úspešný

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2.5 - 5 EUR/hodina

Ak máš chuť pracovať a vzdelávať sa Ti náš klient ponúka možnosť dlhodobej spolupráce, kde môžeš rozvíjať svoje skúsenosti na pracovnej pozícií Telefonický operátor.

Tvojou náplňou práce bude:

- Telefonický predaj zaujímavého dopytového portálu
- Využívanie existujúcej databázy
- Aktívne oslovovanie potenciálnych klientov spoločnosti
- Poskytovanie informácií o ponúkaných produktoch a službách spoločnosti
- Evidencia, administratívna činnosť

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- Výborné komunikačné zručnosti
- Prozákaznícka orientácia
- Schopnosť odpracovať min. 20 hodín / týždeň
- Flexibilná pracovná doba (možnosť pracovať popri štúdiu na SŠ/VŠ)
- Znalosť PC
- Odolnosť voči stresu

Benefity

Dostaneš jedinečnú šancu získať prax v oblasti zákazníckeho servisu, možnosť flexibilnej pracovnej doby, motivujúce finančné ohodnotenie, možnosť pracovať na viacerých projektoch naraz a množstvo interných školení (motivačné školenia, školenia telefonických zručností a pod.).

Pracovná pozícia je takisto vhodnou príležitosťou pre kandidátov bez praxe, ktorí chcú
odštartovať svoju kariéru a získať vzácne pracovné skúsenosti.

Spoločnosť uplatňuje systém odmeňovania šikovných a pracovitých uchádzačov. Tvoja mzda bude rásť spolu s počtom odpracovaných hodín.

Informácie

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím pošli na uvedený email Tvoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie emailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1712971  Dátum zverejnenia: 10.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.5 - 5 EUR/hodina