Účtovník v oblasti energetiky

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1300 EUR/mesiac

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktora pôsobí v oblasti energetiky s dlhoročnou históriou.

Náplň práce zahŕňa:

- Komplexné vedenie účtovnej agendy
- Spracovanie interných dokladov
- Evidencia a zaúčtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
- Príprava a účtovanie úhrad faktúr, zodpovednosť účtovanie peňažných prostriedkov spoločnosti
- Zodpovednosť za účtovníctvo daní vrátane DPH, prípravy daňových priznaní
- Spracovanie mzdovej agendy spoločnosti
- Komunikácia s daňovým úradom, Sociálnou a zdravotnými poisťovňami
- Evidencia a účtovníctvo majetku spoločnosti
- Pravidelné uzávierky účtovníctva
- Príprava reportov podľa požiadaviek nadriadeného

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:

- Vysokoškolské/stredoškolské vzdelanie v oblasti financií/účtovníctva
- Minimálne 2 roky skúseností s vedením komplexného alebo čiastkového účtovníctva
- Aktívna úroveň anglického jazyka je PODMIENKOU
- Skúsenosť s programom SAP je veľkou výhodou
- Znalosť medzinárodných účtovných štandardov výhodou
- Skúsený používateľ MS Excel
- Samostatnosť
- Zodpovednosť

Benefity

Spoločnosť ponúka prístup k najmodernejším technológiám, účasť na prestížnych projektoch a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1710589  Dátum zverejnenia: 8.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1300 EUR/mesiac