Interný procesný auditor

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 1500 EUR/mesiac

Máte záujem sa posunúť z externého auditu do interného? Baví Vás nastavovať procesy, riadiť riziká v spoločnosti a poskytovať konzultácie?
Náš klient hľadá talenty, ktoré majú motiváciu smerovať svoju kariéru v internom audite.

Vašou náplňou práce bude:

- Monitoring procesov v spoločnosti s cieľom identifikovať riziká
- Analýza rizík, vyhodnocovanie rizík, plánovanie interného auditu
- Plánovanie a uskutočňovanie interných procesnýh a systémových auditov
- Spolupráca s manažmentom spoločnosti
- Monitoring implementácie odporúčaní interného auditu
- Plánovania auditu (detailná príprava na audit)
- Skúmanie dokumentácie, pohovory so zamestnancami daného oddelenia, testovanie procesov, zisťovanie súvislostí, odhaľovanie rizík
- Zlepšovanie efektivity manažmentu rizík, kontroly a procesov riadenia a správy spoločnosti

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- VS vzdelanie ekonomického smeru
- 2 roky skúsenosti v externom alebo v internom audite - idealne v bankovnictve
- Procesné myslenie
- Komunikačné a organizačné schopnosti

Benefity

Spoločnosť ponúka prístup k najmodernejším technológiám, účasť na prestížnych projektoch a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1710587  Dátum zverejnenia: 8.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 1500 EUR/mesiac