ŠPECIALISTA ÚČTOVNÉHO ODDELENIA s GRÉCKYM jazykom

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1000 EUR/mesiac

Rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť so zastúpením po celom svete hľadá vhodného uchádzača na pozíciu, KOORDINÁTOR ÚČTOVNÉHO ODDELENIA so znalosťou gréckeho jazyka.

Vašou náplňou práce

- Účtovanie, prerozdeľovanie faktúr podľa štandardov spoločnosti
- Evidencia, overovanie a spracovanie vyšlých faktúr
- Kontrola a sledovanie splatnosti faktúr
- Reporting, príprava analýz a štatistík
- Navrhovanie a nastovovanie nových procesov
- Párovanie objednávok s faktúrami
- Práca v interných databázach a v programe Excel
- Aktívna mailová komunikácia
- Komunikácia v rámci oddelení

Požadujeme

Ideálny uchádzač by mal mať:

- SŠ alebo VŠ ekonomického zamerania
- Grécky jazyk na aktívnej a Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Teoretické znalosti z účtovníctva
- Vynikajúce PC zručnosti
- Predchádzajúca prax veľkou výhodou
- Komunikatívne zručnosti
- Schopnosť riešiť problémy

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

13. plat
finančné bonusy
gastrolístky
jazykové kurzy
školenia
flexibilný pracovný čas

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 1710584  Dátum zverejnenia: 8.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1000 EUR/mesiac