Máš plynulú francúžštinu a angličtinu? Tak sa nám prihlás (customer care)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mesiac

Chceš aktívne komunikovať v cudzích jazykoch? Rád poskytneš pomoc a poradíš? Si zákaznícky orientovaný? Ak máš plynulú znalosť francúzskeho a anglického jazyka, globálna spoločnosť Ti ponúka jedinečnú príležitosť vo svojom tíme zákazníckej podpory!

Náplň práce:

- komunikácia vo francúzskom a anglickom jazyku so zákazníkmi z pridelených regiónov
- telefonická a emailová komunikácia
- prijímanie a riešenie komplexných zákazníckych požiadaviek
- rozvoj vzťahov so zákazníkmi
- komunikácia s centrálou a pobočkami spoločnosti
- práca s internou databázou spoločnosti
- práca v súlade s internými procesmi spoločnosti
- administratíva

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- ukončené SŠ/VŠ vzdelanie
- plynulá znalosť francúzskeho a anglického jazyka
- profesionálny prístup
- výborné komunikačné schopnosti
- skúsenosti v oblasti starostlivosti o zákazníka sú veľkou výhodou
- aktívna znalosť práce s PC
- asertivita a tímovosť

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Spoločnosť vám okrem iného ponúka:

- jazykové kurzy
- finančné bonusy
- profesionálne školenia
- gastrolístky
- fitness centrum

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1706430  Dátum zverejnenia: 2.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/mesiac