Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Ponuka práce pre každého

POĎTE RÁSŤ S NAMI! (FINANČNÉ POZÍCIE S AKTÍVNOU ANGLIČTINOU) (REF. Č.: 1-26-10156/PF)

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Nečakajte na príležitosť, ale s našou pomocou sa chopte príležitosti sami!

Úspešná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca na trhu s informačnými softvérmi otvára svoje dvere mladým ambicióznym ľuďom, ktorí chcú odštartovať svoju kariéru. Momentálne obsadzujeme rôzne pozície na divíziách finančného učtovníctva a finančnej analýzy, na ktorých môžete využiť anglický jazyk v aktívnej forme (znalosť ďalšieho jazyka výhodou).

Neváhajte a skočte do sveta čísel s nami práve teraz!
Ponúkaný plat (brutto)
750 - 950 EUR/mesiac
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
Okrem stabilného zázemia a etablovanej značky na trhu, získate nenahraditeľnú skúsenosť z medzinárodného prostredia, možnosť sa osobnostne aj profesionálne rozvíjať a balíček benefitov.
V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Požiadavky:

- ukončené VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
-výborná znalosť anglického jazyka (slovom i písmom)
- znalosť ďalšieho svetového jazyka je výhodou
- predchádzajúca skúsenosť v administratíve je výhodou
- schopnosť pracovať v multikultúrnom prostredí
- tímový hráč
Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k vášmu emailu-listu.

Dobrovoľne udeľuje spoločnosti Grafton Recruitment Slovakia, s.r.o., IČO: 35 874 155, Obchodná 2, 811 01 Bratislava (ďalej len Grafton), súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti Grafton dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami Grafton za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §10 ods. 3 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom keď mi spoločnosť Grafton sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi Graftonom a budúcim zamestnávateľom, alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu, alebo uplynutí lehoty, alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť Grafton osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť Grafton ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny “ Kandidát zároveň poskytuje svoj súhlas s využívaním elektronického kontaktu uvedeného vyššie, za účelom poskytnutia obchodných ponúk a reklamných materiálov týkajúcich sa služieb, či prieskumov spoločnosti Grafton v zmysle § 62 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronickej komunikácii.
Spoločnosť Grafton má v strednej a východnej Európe viac ako 30 pobočiek v 7 krajinách: Slovensko, Česká republika,
Poľsko, Maďarsko, Litva, Rumunsko a Turecku a vo viac ako 10 krajinách má Grafton svoje partnerské spoločnosti.
Na Slovensku nájdete Grafton Recruitment Slovakia v Bratislave, Nitre, Trenčíne a Košiciach.
ID: 1272730   Dátum zverejnenia: 9.6.2012
Lokalita: Bratislava

Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

Poďte rásť s nami! (finančné pozície s aktívnou angličtinou) (Ref. č.: 1-26-10156/PF)
Grafton Recruitment Slovakia, s.r.o.