Marketing Manager

GRADIENT ECM s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava a zostavenie marketingovej stratégie zameranej na vlastné produkty spoločnosti.
- Príprava a zostavenie marketingovej stratégie pre partnerský program spoločnosti.
- Návrh a komunikácia rozpočtu na marketingové aktivity s vedením spoločnosti.
- Príprava podkladov pre externých dodávateľov.
- Komunikácia s externými dodávateľmi (grafika, tlačoviny a iné).
- Organizovanie eventov pre partnerov spoločnosti.
- Organizovanie interného marketingu pre zamestnancov spoločnosti.
- Primárne zameranie na Digitálny marketing, ale aj Print :
* Papierové a elektronické letáky,
* Newsletter,
* Sociálne siete,
* Blogy,
* Product groups,
* Produktové weby,
* Firemný web.
- Návrh KPI pre marketingové aktivity a formy ich vyhodnocovania.
- Copywriting.

- atraktívna exkluzívna práca na vývoji celosvetovo predávaných
produktov
- zaujímavá práca v úspešnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou
- motivujúce finančné ohodnotenie
- práca v mladom, dynamickom kolektíve
- vytvorené podmienky na vzdelávanie a rýchly odborný rast
- možnosť účasti na medzinárodných projektoch
- účasť na školeniach v zahraničí
- podpora jazykového vzdelávania
- podpora získania certifikácie
- bohatý sociálny program (finančný príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pre novomanželov, wellness program, káva a minerálka bezplatne a pod.)
- bohatý program firemných akcií (rafting, tenis, lyžovačka, bowling, stolný futbal, top divadelné predstavenia, firemné posedenia)

V prípade záujmu o danú pozíciu môžu záujemcovia zaslať štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.
Spolu so životopisom prosím zašlite aj súhlas s uchovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti GRADIENT ECM s.r.o. v nasledujúcom znení: „Týmto dávam súhlas spoločnosti GRADIENT ECM s.r.o. na spracovanie, evidenciu, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania.

E-mailová adresa : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Práca s MS Office na pokročilej úrovni.
- Skúsenosti s DTP nástrojmi výhodou (Ps, Ai a iné).
- Skúsenosti s MS Dynamics CRM výhodou.
- Skúsenosti so zverejňovaním informácií v tlačových agentúrach.
- Skúsenosti s medzinárodným marketingom minimálne v západnej a strednej Európe, ideálne aj v USA.
- Skúsenosti s marketingom v IT výhodou.
- Výborné komunikačné schopnosti, kreativita a vysoké pracovné nasadenie.
- Výborná znalosť anglického jazyka slovom i písmom, znalosť ďalších jazykov výhodou.

Požadujeme spolu zo zaslaním CV zaslanie referencií a referenčných materiálov alebo prác vo vyššie uvedených oblastiach a tiež článkov, webov v oblasti copywritingu.

Sme popredná IT spoločnosť zameraná na výskum a vývoj softvéru v oblasti digitalizácie a automatizovaného spracovania dokumentov.

Zameriavame sa na podporu svojich zákazníkov a partnerov po celom svete.

Viac info na: www.gscan.io

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2428639  Dátum zverejnenia: 9.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou