Senior ASP.NET FrontEnd Developer

GRADIENT ECM s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh a vývoj aplikácií na ASP.NET platforme
- komunikácia s konzultantom/analytikom ohľadom špecifikácií a funkčných návrhov

- staneš sa súčasťou úspešnej medzinárodnej firmy
- podporíme tvoj osobný a kariérny rozvoj (motivácia pri získavaní odborných certifikátov)
- atraktívna a exkluzívna práca na vývoji celosvetovo predávaných produktov
- motivujúce finančné ohodnotenie a ďaľšie projektové benefity
- práca v mladom, dynamickom kolektíve
- možnosť práce z domu (hommeoffice)
- bohatý sociálny program (finančný príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pre novomanželov, wellness program, káva a minerálka bezplatne a pod.)
- bohatý program firemných akcií (rafting, tenis, lyžovačka, bowling, stolný futbal, top divadelné predstavenia, firemné posedenia)

V prípade záujmu o danú pozíciu môžu záujemcovia zaslať štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.
Spolu so životopisom prosím zašlite aj súhlas s uchovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti GRADIENT ECM s.r.o. v nasledujúcom znení: „Týmto dávam súhlas spoločnosti GRADIENT ECM s.r.o. na spracovanie, evidenciu, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania.

E-mailová adresa : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

ASP.NET - Expert
C# - Expert
Microsoft SQL Server - Pokročilý
.NET - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadované znalosti sa pohybujú v nasledujúcich oblastiach:
- viacročná prax s návrhom a realizáciou projektov v oblasti vývoja aplikácii na platforme v ASP.NET
- skúsenosti s návrhom DB MS SQL
- praktické skúsenosti s XML, HTML
- znalosť MS SharePoint výhodou
- znalosť WCF na úrovni pokročilý
- znalosť WPF

Sme popredná IT spoločnosť zameraná na výskum a vývoj softvéru v oblasti digitalizácie a automatizovaného spracovania dokumentov.

Zameriavame sa na podporu svojich zákazníkov a partnerov po celom svete.

Viac info na: www.gscan.io

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2095861  Dátum zverejnenia: 24.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou