SQA Engineer

GQsystems, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1700 € btto a viac (podľa Vašej odbornosti)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu externých inžinierov hľadáme novú kolegyňu alebo kolegu na pozíciu : SQA Engineer

- Rozvíjanie a údržba systému manažérstva kvality smerom k dodávateľom
- Účasť na zavádzaní nového produktu a plánovaní kvality v predsériovej fáze projetku
- Spracovávanie problémov kvality súvisiacich s dodávateľmi
- Manažment nápravných opatrení pri problémoch s dodávateľmi
- 8D repoty (prijímanie, vyhodnotenie)
- Spracovávanie dodávateľských PPAP
- Trial requests management
- Spolupráca so vstupnou kontrolou
- Spolupráca s dodávateľmi
- Iná konzultantská činnosť v oblastimanažmentu kvality dodávateľov
- úzka spolupráca s projektovým tímom
- kozultantská činnosť v oblasti kvality

- Skúsenosť ako externý inžinier pre poprednú spoločnosť v oblasti kvality pre automobilový priemysel
- Štandardné firemné benefity
- Služobný telefón, mobil, auto
- Nadštandardné platové podmienky

Spoločnosť GQsystems nie je personálna agentúra a nepôsobíme v oblasti sprostredkovania zamestnania.

Zaoberáme sa poskytovaním vysoko - profesionálnych služieb vo forme externého inžinieringu pre spoločnosti v automobilovom priemysle.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzi našich klientov patria významné spoločnosti, ktoré sa zaoberajú vývojom, výrobou a dodávaním komponentov pre automobilový priemysel, alebo popredný OEM výrobcovia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- znalosť prostredia v automobilovom priemysle
- Skúsenosť na podobnej pozícii
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- precíznosť
- flexibilita
- práca v tíme

Firma GQsystems úspešne pôsobí na slovenskom trhu od roku 2011. Hlavnou činnosťou spoločnosti GQsystems je dodávať firmám v automobilovom priemysle vysokokvalifikovaných odborníkov. Prioritne sa špecializujú na pozície v oblasti Automotive Quality a to najmä na Rezidentných inžinierov kvality a Inžinierov internej a zákazníckej kvality pre OEM. Firma združuje mnohých expertov ako napríklad APQP Inžinieri, Inžinieri dodávateľskej kvality a rôznych iných. Medzi ďalšie činnosti GQsystems biznisu je dodávanie personálu do Meracích centier a stredísk (CMM) v automobilovom priemysle a poskytovanie kvalitných softvérových riešení.

Spoločnosť GQsystems aktívne pôsobí v zavádzaní inovácií a aplikácií, ktoré pomáhajú ľahšie riadiť a implementovať najnovšie technológie a súčasne zákazníkom poskytovať služby s pridanou hodnotou. Klientmi firmy GQsystems sú medzinárodné spoločnosti pôsobiace na Slovensku. Svoje služby firma poskytuje naprieč celou Európou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kasalova 27
949 01 Nitra

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2749924   Dátum zverejnenia: 8.11.2016