Plánovač výroby - Automotive

GQsystems, s.r.o.

Miesto práce
Lozorno, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
1300€ / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie výrobného procesu na základe obdržaných objednávok, vypočítavanie výrobných kapacít
- Zabezpečovanie včasných dodávok materiálu
- Upravovanie plánov výroby na základe stavu materiálových zásob a výrobných kapacít
- Zabezpečovanie plynulého chodu výrobného procesu
- Sledovanie plnenia výrobných termínov v súlade s plánom výroby
- Navrhovanie opatrení zameraných na optimalizovanie výrobného procesu
- Analyzovanie výrobných prestojov a kritických miest v procese plánovania
- Spolupracovanie s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti

- Štandardné zamestnanecké benefity
- Stravné lístky
- Služobný telefón, notebook

Spoločnosť GQsystems nie je personálna agentúra a nepôsobíme v oblasti sprostredkovania zamestnania.

Zaoberáme sa poskytovaním vysoko - profesionálnych služieb vo forme externého inžinieringu pre spoločnosti v automobilovom priemysle.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.10.2016 (ostáva ešte 22 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzi našich klientov patria významné spoločnosti, ktoré sa zaoberajú vývojom, výrobou a dodávaním komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť prostredia v automobilovom priemysle
- prax na obdobnej pozícii
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- precíznosť
- flexibilita
- práca v tíme

Firma GQsystems úspešne pôsobí na slovenskom trhu od roku 2011. Hlavnou činnosťou spoločnosti GQsystems je dodávať firmám v automobilovom priemysle vysokokvalifikovaných odborníkov. Prioritne sa špecializujú na pozície v oblasti Automotive Quality a to najmä na Rezidentných inžinierov kvality a Inžinierov internej a zákazníckej kvality pre OEM. Firma združuje mnohých expertov ako napríklad APQP Inžinieri, Inžinieri dodávateľskej kvality a rôznych iných. Medzi ďalšie činnosti GQsystems biznisu je dodávanie personálu do Meracích centier a stredísk (CMM) v automobilovom priemysle a poskytovanie kvalitných softvérových riešení.

Spoločnosť GQsystems aktívne pôsobí v zavádzaní inovácií a aplikácií, ktoré pomáhajú ľahšie riadiť a implementovať najnovšie technológie a súčasne zákazníkom poskytovať služby s pridanou hodnotou. Klientmi firmy GQsystems sú medzinárodné spoločnosti pôsobiace na Slovensku. Svoje služby firma poskytuje naprieč celou Európou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kasalova 27
949 01 Nitra

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2731636   Dátum zverejnenia: 21.9.2016