Buď náš Produktový špecialista a buduj s nami novú firmu v Piešťanoch!

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Vrbovská cesta, Piešťany
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacPonúkame základnú mzdu minimálne 1200 Eur brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Produktový špecialista je prvý technický kontakt a  technická podpora ostatných pracovníkov na linkách pri problémoch spojených s pracovnými inštrukciami a výrobou produktu.

Medzi hlavné zodpovednosti patrí:

  • Tvorba pracovných inštrukcií
  • Zaškoľovanie TL/školiteľov voči novým resp. aktualizovaným pracovným inštrukciám
  • Spolupráca pri implementácií zmien produktov v rámci zmenového konania (ECO)
  • V spolupráci s teamom pracuje na neustálom zlepšovaní procesov výroby produktov
  • Zúčastňuje sa pri zavádzaní nového produktu do výroby (technická dokumentácia, zaškolenie pracovníkov)
  • Spolupracuje pri tvorbe FMEA
  • Spolupracuje pri zákazníckych auditoch
  • Spolupracuje na procese vyraďovania/zošrotovania produktov

  • Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie
  • Každoročné prehodnotenie platu
  • Príspevok na rekreáciu
  • Stabilizačné a jubilejné odmeny
  • Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka
  • Príspevok do III. piliera Stabilita
  • Kariérny rast

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, avšak kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú najlepšie naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer- preferované elektrotechnický

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vyhláška §21
  • Znalosť procesov elektrovýroby (výhodou)
  • ANJ základy - mierne pokročilý, schopnosť robiť rozhodnutia a následne ich implementovať po konzultácií s nadriadeným
  • MS Office mierne pokročilý
  • Logické a technické myslenie, prozákaznícka orientácia, dizajn a optimalizácia produktu
  • Schopnosť efektívne komunikovať, schopnosť presvedčiť  a argumentovať, vyjednávať, odolnosť voči stresu, zodpovednosť
  • Vodičský preukaz B

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Gallovičová
Tel.: +421905160060
E-mail: poslať životopis