Tesár - šalovač Rakúsko !

GPS Trade s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2200- 2400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Rakúsku hľadáme pracovníkov na pozíciu Tesár-šalovač
Náplň práce: betónovanie, šalovanie, Doka - Peri, Pascal atď.,montážne práce....
Je potrebné ovládať nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni, v rámci dvojice stačí, ak jeden ovláda jazyk, taktiež v rámci dvojice potrebné mať vlastné auto.

Sme špecialisti pre krajiny Rakúsko a Nemecko. DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI, pôsobíme už 10 rokov v oblasti sprostredkovania práce!

V prípad záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite Váš štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom našej elektronickej databázy na www.gpstrade.sk,alebo nás kontaktujte
Kontaktná osoba: Zuzana Hakeova
Tel.: 091142883

- Ubytovanie zabezpečené bezplatne, alebo preplatené ako príspevok od zamestnávateľa
- legálna práca
- diety
- dlhodobá práca

V prípade, že máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite Váš štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom našej elektronickej databázy na www.gpstrade.sk, On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.

Je dôležité, aby ste informácie o svojich pracovných skúsenostiach vyplnili vo formulári čo najdetailnejšie !!!

Do subjektu e-mailovej správy uveďte názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.
Spoločnosť GPS Trade pravidelne ponúka túto pozíciu, ako aj iné technické pozície.
Ak máte záujem o informácie o aktuálnych voľných miestach, navštívte, prosím, našu webovú stránku www.gpstrade.sk
Tam sa môžete zároveň zaregistrovať a vložiť svoje údaje priamo do našej databázy.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

medzinárodná spoločnosť patriaca medzi lídrov v stavebnom priemysle v rakúsku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

sou v obore

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-aktívne ovládanie nemeckého jazyka výhodou
- flexibilita
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- teamový hráč
- možnosť nástupu čo najskôr
- auto
- min. 3 roky prax

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti sprostredkovania práce v EU. Sme špecialisti pre krajiny Nemecko a Rakúsko. DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI pôsobíme už 10 rokov v oblasti sprostredkovania práce! Poskytujeme taktiež školiace a jazykové kurzy pre vybraných zamestnancov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1870892  Dátum zverejnenia: 29.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2200- 2400 EUR/mesiac