Tesár/Pokrývač - Rakúsko !

GPS Trade s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2200- 2500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Rakúsku prijmeme pracovníkov na profesiu:
- pokrývanie, montáž nových striech,(drevený šindel, Tondach,Bramac, pokrývanie lepenkou, izolácie striech)
- klampiarske práce na stavbách, montáž nových plechových striech a rekonštrukcia striech poškodených,
- stavba krovov, práca s drevom

Vhodné aj pre 2 - 4 členné partie, možnosť pracovať v tíme,v rámci partie nutnosť NEMECKÉHO jazyka a auta!!!!
Je potrebné mať dobrú predchádzajúcu pracovnú prax a schopnosť komunikovať v NEMECKOM jazyku!
Sprostredkovanie je BEZ POPLATKOV!

Sme špecialisti pre krajiny Rakúsko a Nemecko.
DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI, pôsobíme už 10 rokov v oblasti sprostredkovania práce!

V prípad záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite CV prostredníctvom našej elektronickej databázy na www.gpstrade.sk, popripade mailom: job @ gpstrade.sk
alebo nás kontaktujte.
Kontaktná osoba: Zuzana Hakeova
Tel.: 0911428832

- Rakúska pracovná zmluva
- legálna práca
- diéty
- príspevok na ubytovanie
- po prvom odpracovanom týždni možnosť zobrať zálohu

V prípade, že máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite Váš štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom našej elektronickej databázy na www.gpstrade.sk, On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.

Spoločnosť GPS Trade pravidelne ponúka túto pozíciu, ako aj iné technické pozície.
Ak máte záujem o informácie o aktuálnych voľných miestach, navštívte, prosím, našu webovú stránku www.gpstrade.sk
Tam sa môžete zároveň zaregistrovať a vložiť svoje údaje priamo do našej databázy.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Medzinárodná spoločnosť patriaca medzi lídrov v stavebnom priemysle v Rakúsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

SOU v obore

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Hľadáme skúsených Tesárov/pokrývačov, ktorí majú minimálne 3 roky skúsenosti, alebo sú vyučený v obore
- aktívne ovládanie nemeckého jazyka výhodou
- uprednostnený budú uchádzači so znalosťou DE jazyka a praxou
- flexibilita
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- teamový hráč
- možnosť nástupu čo najskôr

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti sprostredkovania práce v EU. Sme špecialisti pre krajiny Nemecko a Rakúsko. DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI pôsobíme už 10 rokov v oblasti sprostredkovania práce! Poskytujeme taktiež školiace a jazykové kurzy pre vybraných zamestnancov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1579727  Dátum zverejnenia: 12.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2200- 2500 EUR/mesiac