Murár, Šálovač - Rakúsko !

GPS Trade s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2400 - 2800 €/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Rakúsku, hľadáme vhodných uchádzačov na stavebnú pozíciu Murár/Šálovač.
Pracovná náplň:
- stavanie priečok, vakovanie, stavanie stien, šalovanie, Doka - Peri, Pascal atď.

Vhodné aj pre 2-, 3- a 4- členné partie,v rámci partie nutnosť NEMECKÉHO jazyka a auta!!!!
Je potrebné mať dobrú predchádzajúcu pracovnú prax.

- Ubytovanie zabezpečené- preplatené alebo príspevok na ubytovanie
- legálna práca
- diéty, príspevok na ubytovanie
- rakúska pracovná zmluva
-po prvom odpracovanom týždni možnosť požiadať o zálohu

V prípade, že máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite Váš štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom našej elektronickej databázy na www.gpstrade.sk, On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.

Je dôležité, aby ste informácie o svojich pracovných skúsenostiach vyplnili vo formulári čo najdetailnejšie !!!

Do subjektu e-mailovej správy uveďte názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.
Spoločnosť GPS Trade pravidelne ponúka túto pozíciu, ako aj iné technické pozície.
Ak máte záujem o informácie o aktuálnych voľných miestach, navštívte, prosím, našu webovú stránku www.gpstrade.sk
Tam sa môžete zároveň zaregistrovať a vložiť svoje údaje priamo do našej databázy.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti stavebníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Hľadáme skúsených murárov, ktorí majú minimálne 3 roky skúsenosti, alebo sú vyučený murári, poprípade tesári.

Dodatočné informácie:
- Skúsenosti v murárčine, tesárčine - Doka,Peri.
- komunikatívna znalsoť nemeckého jazyka výhodou
- uprednostnený budú uchádzači so znalosťou DE jazyka
- flexibilita
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- tímový hráč
- možnosť nástupu čo najskôr

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti sprostredkovania práce v EU. Sme špecialisti pre krajiny Nemecko a Rakúsko. DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI pôsobíme už 10 rokov v oblasti sprostredkovania práce! Poskytujeme taktiež školiace a jazykové kurzy pre vybraných zamestnancov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1510490  Dátum zverejnenia: 18.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2400 - 2800 €/mesiac