Geodet

GPS TEAM, s.r.o.

Topolčianska 3125/27, 851 05 Bratislava-Petržalka, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.01.2017
min. fix 500 eur + mesačná výkonnostná odmena + ročná odmena podľa výkonu firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytyčovacie a meračské práce na inžinierskych stavbách,
- meranie a vytyčovanie v oblasti katastra,
- spracovávanie nameraných údajov a tvorba dokumentácie,
- komunikácia s katastrom,
- koordinácia geodetických prác,
- kancelárske práce.

Práca v príjemnom kolektíve, možnosť osobného rozvoja a profesného rastu.

Zašlite nám prosím Váš životopis, ozveme sa len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

geodézia

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
MicroStation - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čiastočná prax v odbore výhodou.
Programy: Microstation alebo autoCAD, kokeš, office.
Ochota pracovať, komunikovať a rozvíjať sa.
Prípadné vlastné auto výhodou.

Sme mladý dynamický tím, ktorý chce a vie flexibilne reagovať na individuálne požiadavky zákazníka. Spojili sme kvalifikovaných nadšencov a odborníkov so spoločnou víziou a cítením v kľúčových oblastiach stavebníctva akými sú architektúra, projekcia, geodézia a realizácia stavieb. Ponúkame skúsenosti na poli katastrálnej a inžinierskej geodézie, projektovania stavebných objektov a ich samotnej realizácie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2826157  Dátum zverejnenia: 24.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. fix 500 eur + mesačná výkonnostná odmena + ročná odmena podľa výkonu firmy