Можливість для людей з України

Pôrodná asistentka na pôrodnú sálu

GPN s.r.o., Partizánska 27, 811 03 Bratislava

Miesto práce
Partizánska 27, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 435 - 2 520 EUR/mesiacHorná hranica obsahuje príplatky za soboty, nedele a nočné ako aj 13.plat, 14.plat. Mzda sa odvíja aj od ukončeného vzdelania a dĺžky praxe. Bližšie informácie na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pôrodnej asistentky na pôrodnici, prípadne aj na skrátený úväzok alebo na dohodu o pracovnej činnosti.

- náborový príspevok 4000,- Eur
- záväzok za stabilizačný príspevok za Vás vyplatíme
- všetky benefity od prvého dňa zamestnania
- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa
- príjemné pracovné prostredie - zrekonštruované priestory
- 13.,14.plat
- možnosť stravovania v jedálni (obed alebo večera - stravná jednotka 1,50 Eur)

Informácie o výberovom konaní

Pozícia vhodná aj pre absolventa
Práca na smeny pre pôrodnú asistentku ( pôrodná sála)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilnosť

GPN s.r.o. je obchodná spoločnosť, ktorej hlavným cieľom je poskytovanie zdravotníckych služieb v oblasti gynekológie a pôrodníctva, vrátane sonografie a gynekologickej onkocytológie.
Zároveň prevádzkuje súkromnú pôrodnicu "Sanatórium Koch" v Bratislave.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4805907  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 435 EUR/mesiac