Copywriter/Editor

GP Stores s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova 35, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho presne hľadáme?
Copywritera, ktorý rád tvorí, píše a hra so slovami je pre ňho zábava. Naše očakávania sú veľké :) Chceme aby boli naše ponuky tie najlepšie. Tvojou úlohou bude príprava popisu k produktom zverejnených na našich weboch. A nie len tam, tvoríme veľké množstvo marketingového materiálu, ktorého súčasťou bude aj tvoj text. U nás nebudeš osamelý vojak v poli, ale budeš súčasťou kreatívneho tímu, kde ti všetci radi pomôžu.

Ponúkame ti:
- možnosť prinášať inovácie a stať sa členom tímu na zaujímavých projektoch
- firemnú kultúru, kde platia dohody a zamestnanci sú na prvom mieste
- super kolektív a prácu, do ktorej budeš chodiť fakt rád
- fixnú pracovnú dobu
- firemné benefity
- priateľský tím mladých ľudí
- prácu od pondelka do piatka
- stabilné pracovné miesto v dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej firme
- možnosť vzdelávať sa
- teambuildingy, párty a super akcie so skvelými ľuďmi

Tak čo, už chceš byť našim kolegom? Ak áno, tak nám hneď zašli svoje CV s motivačným listom, ktorý nám vyrazí dych prostredníctvom portálu Profesia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

2

Čím by si nás mal očariť:
- vedomosťou hovoriť a myslieť ako zákazník
- záľubou v písaní textov s bezchybnou gramatikou
- veľkou kreativitou
- tímovým duchom
- rýchlosťou a ochotou učiť sa
- komunikačnými zručnosťami
- vedomosťami o marketingu a copywritingu :)
- svojou osobnosťou
- skúsenosťou s copywritingom
- zručnosťou v photoshope je výhodou :) , ale neboj sa všetko potrebné ťa naučíme

Sme mladý tím ľudí, ktorí pracujú v rýchlo rozvíjajúcej sa firme. Naša firma prevádzkuje eshopy a predáva produkty cez internet v niekoľkých štátoch Európy.

Nezbierame akékoľvek životopisy avšak ani prekvalifikovaných ľudí. Hľadáme hlavne šikovných a nadšených ľudí s chuťou učiť sa!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2973461  Dátum zverejnenia: 14.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 800 EUR/mesiac