Práca pre invalida ZŤP nad 70%: Infolinka pre internetový obchod

GP Stores s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova 35, Košice
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riešenie požiadaviek a navrhovanie riešení zákazníkom prostredníctvom písomnej a telefonickej komunikácie (nejedná sa o aktívny predaj)
- poskytovanie podpory zákazníkom v súvislosti s ponukou tovaru a služieb spoločnosti
- pomocné administratívne práce
- zapisovanie údajov do systému (práca v Exceli)
- prijímanie dokumentov
-mailová komunikácia - veľmi dobrá znalosť gramatiky, samostatná tvorba odpovedaných mailov na základe interných predpisov
- telefonická komunikácia - veľmi dobrá výslovnosť, vystupovanie, empatia, prozákaznicke myslenie, schopnosť poradiť zákazníkom a riešiť rôzne situácie.

- fixný plat a práca na TPP
- veľká podpora priameho vedenia spoločnosti
- fixná pracovná doba
- firemné benefity
- priateľský tím mladých ľudí
- práca od pondelka do piatku, voľné víkendy

Prosím zašlite nám životopis a žiadosť o prijatie do zamestnania na emailovú adresu [email protected]. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom alebo telefonicky v čo najkratšej dobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti v oblasti podpory zákazníkov - vítané
- výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- zodpovednosť a plné nasadenie
- samostatnosť a flexibilita
- vždy taktné a milé jednanie
- precíznosť
- ochota učiť sa
- práca vhodná iba pre ZŤP – nad 70%

Sme mladý tím ľudí, ktorí pracujú v rýchlo rozvíjajúcej sa firme. Naša firma prevádzkuje eshopy a predáva produkty cez internet v niekoľkých štátoch Európy.

Nezbierame akékoľvek životopisy avšak ani prekvalifikovaných ľudí. Hľadáme hlavne šikovných a nadšených ľudí s chuťou učiť sa!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2345776  Dátum zverejnenia: 30.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 600