Kuchár pre Kaštieľ Voderady

GOYA Vitality s. r. o.

Miesto práce
Voderady 250, Voderady
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie v závislosti od skúseností a zručností kandidáta, príplatky za prácu cez víkendy a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre novootvorený kaštieľ hľadáme pracovitého a tímového pomocného kuchára. Plánované otvorenie kaštieľa Goya Vitality Hotel Voderady je v apríli 2024.

Náplň práce:

- podieľa sa na výrobe jedál teplej a studenej kuchyne

- vykonáva činnosť spojenú s prípravou stravy ako čistenie zeleniny, prípravu surovín a polotovarov k ďalšiemu technologickému spracovaniu

- zabezpečuje umývanie kuchynského gastro inventáru

- stará sa o čistotu pracovných stolov, kuchynských gastro zariadení a príručných skladov

- po skončení zmeny upratuje všetky priestory kuchyne

- zodpovedá za dodržiavanie predpisov HACCP

- možnosť odborného vzdelávania

- rodinná atmosféra malého pracovného tímu

- možnosť podieľať sa na vytvorení systému v novo otvorenom zariadení

- využívanie služieb za zvýhodnených podmienok

- v prípade potreby možnosť dohody o poskytnutí ubytovania

- príspevok na cestovanie

"Uchádzač týmto dáva súhlas spoločnosti GOYA Vitality s. r. o. k spracovaniu svojich osobných údajov uvedených v:
- žiadosti o prijatie do zamestnania,
- profesijnom životopise,
- osobnom dotazníku,
- osobných údajov získaných počas pohovorov,

v databáze uchádzačov o zamestnanie, t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácii v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, a to za účelom:
- obsadenia pracovnej pozície uvedenej v žiadosti o zamestnanie
- vykonania interných kontrol v súlade s internými predpismi

Súhlas uchádzač poskytuje na 1 rok. Po dosiahnutí vyššie vymedzených účeloch spracovávania, najneskôr však po 1 roka budú osobné údaje vymazané / zničené. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať kontaktovaním spoločnosti Bohdal s. r. o.

Zároveň beriem na vedomie, že práva dotknutej osoby sú upravené v § 19 a nasl. Zákona o ochrane osobných údajov."

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky.

Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, všeobecné

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómia

Počet rokov praxe

1

- minimálne ročná skúsenosť z práce na rovnakej pozícii je podmienkou

- flexibilita

- odolnosť voči stresu

- zodpovednosť

- tímová spolupráca

- trestná bezúhonnosť

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (ak nie je doklad o vzdelaní preukazujúci odbornú spôsobilosť).

Spoločnosť GOYA Vitality s. r. o. prevádzkuje novozrekonštruovaný Kaštieľ vo Voderadoch, ktorý je spolu s parkom národnou kultúrnou pamiatkou.
Víziou spoločnosti je skĺbenie historického a súčasného, západného a východného, kultúrneho aj technického - myslenia, tradície a života. Kaštieľ s parkom má slúžiť nielen na krátkodobé relaxačné zážitky, ale má poskytnúť aj možnosti hlbokého zvnútornenia a zastavenia sa s podporou liečivej sily prírody.
Kaštieľ sa využíva na prenájom priestorov pre svadby, oslavy, či slávnostné večere, ako aj pre ubytovanie hostí.

Adresa Kaštieľa:
Zichyho nám. 250/2
919 42 Voderady
ID: 4790008  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac