PPC Špecialista - Manažér Online Kampaní

GoUP s. r. o.

Miesto práce
Kominárska 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky oznamujeme finálnemu kandidátovi

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zakladanie, správa, reportovanie a vyhodnocovanie PPC kampaní v systémoch Google Adwords, Facebook Ads a Sklik.
Systematická práca s cieľom zvyšovať výkon kampaní
Hľadanie a testovanie nových nastavení/možností pre zvýšenie výkonu kampaní
Asistencia Account Managera/Sales managera

Koho hľadáme?
Hľadáme spoľahlivého človeka so skúsenosťami s administráciou Adwords kampaní. Certifikát Google Adwords Qualified Individual výhodou.

Ak ťa zaujíma reklama na Internete, dokážeš analyticky myslieť, vymýšľať a testovať všetky možné zlepšenia, máš schopnosť hľadať riešenia v zdanlivo neriešiteľných situáciách.

- Práca v dynamickej a modernej oblasti s vysokým potenciálom
- Agentúra s históriou, ktorá je Premier Partnerom Google
- Pravidelná účasť na prestížnych konferenciách poriadaných Google a ostatnými partnermi.
- Komunikácia, podpora a vzdelávanie priamo v Google

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie prebieha kontinuálne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Vyžadujeme skúsenosti so správou reklamných kampaní Adwords

Sme digitálna agentúra od roku 2008. Máme za sebou stovky úspešných kampaní a klientov, ktorých sme vybudovali na špičky v obore.

Je nás 12, takže u nás sa nestratíš. Spoliehame sa na tvoje schopnosti a máme radi samostatnosť a zodpovednosť. A to vieme aj náležite odmeniť. Pretože my si za našou prácou stojíme a vieme, že našim klientom prinášame zisk.

Klienti na ktorých budeš pracovať sú naši rovnocenní partneri. To čo im poradíme, to berú vážne., máme preto v mnohých prípadoch pri našich rozhodnutiach voľnú ruku a náš cieľ je najvyšší zisk za najnižšie náklady.

A všetci máme spoločný cieľ: Rásť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1847049  Dátum zverejnenia: 10.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky oznamujeme finálnemu kandidátovi