Obchodný manager/Team leader

Goodwill & Staff Services s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.12.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie obchodných rokovaní
- budovanie partnerských vzťahov, lobing
- efektívne využívanie marketingových prostriedkov
- pravidelné plánovanie aktivít a príprava ponúk pre zákazníkov
- prezentácia služieb a vyjednávanie podmienok spolupráce
- príprava a prezentácia kalkulácií podľa jednotlivých pravidiel
- udržiavanie pravidelného kontaktu s klientmi
- spolupráca s kolegami v rámci spoločnosti
- pravidelný reporting vedeniu spoločnosti

Čo ponúkame?
- Možnosť ukázať vaše schopnosti a kreativitu
- Možnosť nadobudnúť pracovné skúsenosti v zahraničí
- Atraktívne provízie
- Všestrannú podporu a pomoc z našej strany
- Účasť na medzinárodných pracovných stretnutiach a konferenciách

Samozrejmosťou je:
- Ohodnotenie podľa nasadenia a výkonu
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť ubytovania
- Mobil
- Tablet, Notebook
- Preplácanie cestovných nákladov
... a možno aj auto

Svoje žiadosti a životopisy s fotografiou zasielajte e-mailom.
Zaslaním Vašich materiálov dávate súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov pre potreby výberového konania na uvedenú pracovnú pozíciu. Po jeho skončení budú osobné údaje zlikvidované v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo požadujeme?
- Lojalitu
- Časovú flexibilitu
- Obchodnú dravosť s orientáciou na dosiahnutý cieľ
- Profesionálny prístup k práci
- Čestné jednanie
- Vytrvalosť, trpezlivosť
- Ochotu cestovať

Kto sme?
Multitasking eventovo- cateringovo- marketingovo a iné „ovo“ spoločnosť. Sme profesionáli dlhodobo pôsobiaci v segmentoch catering, event, marketing a managment. To, čomu sa venujeme nás nielen živí, ale čo je hlavné, aj baví!
Spoločnosť svojou filozofiou a medzinárodnými skúsenosťami patrí k tým spoločnostiam, ktoré chcú ovplyvňovať trendy a kvalitu v tomto odvetví.
Dokonalosť a precíznosť hrá v našom podnikaní dôležitú úlohu. Snažíme sa pristupovať k riešeniu u každého klienta individuálne, podľa špecifických potrieb a požiadaviek.
ID: 2267403  Dátum zverejnenia: 1.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou