Koordinátor údržby - ťažobný priemysel

GoodWill Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Rožňava
Termín nástupu
ASAP
1 700 EUR/mesiacK mzde prináležia aj ďalšie príplatky a variabilná zložka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v ťažobnom/banskom priemysle hľadáme nového člena tímu údržby.

• plánovanie a koordinácia servisných zásahov na prevádzke
• zadávanie úloh členom tímu údržby
• manažment náhradných dielov (spotreba, objednávanie,...)
• komunikácia s dodávateľmi náhradných dielov, dodávateľmi externých servisov
• analýza porúch a udalostí
• dokumentácia zásahov údržby
• príprava podkladov k rozpočtom
• reporting činností
• zodpovednosť za dodržiavanie správnych technologických postupov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ťažba a dobývanie

Medzinárodná stabilná spoločnosť pôsobiaca v ťažobnom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer, banské

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zodpovednosť
• samostatnosť
• koordinačné zručnosti
• technická zdatnosť
• analytické myslenie
• Anglický jazyk - výhodou

Sme GoodWill Recruitment - Vaši kariérni inovátori. Ak chcete zmenu a máte chuť napredovať, pozrieme sa s vami na to, aké možnosti máte vo svojom segmente a zistíme, akú výzvu vám vieme ponúknuť. Vyhľadávame špecialistov v oblasti výroby, vývoja, logistiky, elektrotechniky, informačných technológií, financií či ľudských zdrojov. Môžeme sľúbiť osobný prístup, férovosť a čestnosť. Sme Goodwill Recruitment - spájame správnych ľudí so správnymi firmami.

Vážime si váš prejavený záujem a ďakujeme za zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrej Darivčák
Tel.: +421948203896
E-mail: poslať životopis
ID: 4835906  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac