Analyzér v laboratóriu / elektrotechnické komponenty

GoodWill Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Dohodou
1 400 EUR/mesiacFinálna mzda sa môže líšiť v závislosti od skúseností kandidáta. Mzda bude posudzovaná individuálne na základe skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou Vašej práce bude:
  • analýza NOK kusov z procesu
  • eliminácia príčin vzniku odchýlok vo výrobe (spolupráca s oddelením kvality, procesným inžinieringom, výrobou,...)
  • zodpovednosť za kalibráciu Vám zverených meracích zariadení
  • aktívne podieľanie sa na zlepšovaní kvality, procesov a postupov
  • vedenie databázy s výsledkami analýz, štatistické vyhodnocovanie analýz a ich prezentácia v súlade s internými pravidlami
  • účasť na zákazníckych auditoch v rámci Vašich kompetencií
  • aktívny prístup ku kontinuálnemu zlepšovaniu v rámci Vašej pôsobnosti v spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektro, Technický smer, Kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

  • silný elektrotechnický background
  • skúsenosť s cínovaním komponentov na PCB
  • znalosť zapojenia elektrických schém
  • znalosť layoutov súčiastok na PCB
  • pokročilá znalosť postupov merania a analýzy spájkovaných plošných spojov
  • analytické myslenie
  • angličtina na komunikatívnej úrovni
  • schopnosť pracovať samostatne
  • technické myslenie
  • tímová práca
  • schopnosť správne interpretovať výsledky analýz
  • VEĽKÁ VÝHODA - skúsenosť s cínovaním komponentov - s puzdrami ako SOT23, BGA, QFP, QFN

Sme GoodWill Recruitment - Vaši kariérni inovátori. Ak chcete zmenu a máte chuť napredovať, pozrieme sa s vami na to, aké možnosti máte vo svojom segmente a zistíme, akú výzvu vám vieme ponúknuť. Vyhľadávame špecialistov v oblasti výroby, vývoja, logistiky, elektrotechniky, informačných technológií, financií či ľudských zdrojov. Môžeme sľúbiť osobný prístup, férovosť a čestnosť. Sme Goodwill Recruitment - spájame správnych ľudí so správnymi firmami.

Vážime si váš prejavený záujem a ďakujeme za zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Kontakt

ID: 4279394  Dátum zverejnenia: 7.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac