Talent sourcer - researcher

GoodCall sro

Miesto práce
BBC 1, Plynárenská 1, Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
11.02.2015
Mzdové podmienky (brutto)
3.50 - 4.00 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo je pracovnou náplňou Talent Sourcera?
Vyhľadávanie relevantných užívateľských profilov odborníkov na internete
Intenzívna práca so sociálnymi sieťami (LinkedIn, Facebook, Twitter a ďalšie šecializované portály)
Práca s internou databázou, ktorú si Recruitment Academy sama vyvíja a je "user friendly"
Vymýšľanie unikátnych pracovných kampaní pre nábor zamestnancov z oblasti inžinieringu, IT, financií, predaja a ďalších
Podpora Recruiterov

Ponúkame
Čiastočný úväzok s flexibilnou pracovnou dobou
Práca z kancelárie alebo z domova
Sme mladý tím a talent sourceri sú prototyp generation Y
Kombinujeme unikátne mozgy software inžinierov s neskutočnou výrečnosťou recruiterov
Sme "labák" pre ľudské zdroje
Prácu s najnovšími technológiami v tejto oblasti - máme vlastnú Recruitment Technology Innovation Center, kde vyrábame softvérové nástroje
Zaškolenie, možnosť certifikácie a spolupráca s najuznávanejšími odborníkmi na túto tematiku

Prvé školenie bude už 11. - 13.2.2015, tak nám pošli svoje CV.
Úväzok: plný, čiastočný, brigáda
Plat: 3,50-4 EUR/hod
Región: Bratislava
Požadovaný jazyk: angličtina (B2)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Požiadavky
Zodpovedný a inovatívny prístup
Komunikatívnost
Kladný vzťah k IT, technológiám a sociálnym sieťam
Dobrá úroveň angličtiny

GoodCall

Real-Time Recruitment
Našou víziou je pomôcť spoločnostiam nájsť talenty s využitím najnovších stratégií a trendov a získať tak pre nich konkurenčnú výhodu.
Transformujeme najnovšie trendy na konkurenčnú výhodu pre našich klientov.
GoodCall for Talent prináša revolučný prístup k náboru talentov v strednej a východnej Európe, ktorý je silne ovplyvnený internetom a sociálnymi médiami a generáciou Y a Z.
GoodCall je moderná spoločnosť, ktorá je postavená na troch základných pilieroch: Recruitment Academy (vzdeláva, trénuje a rozvíja top špecialistov vo vyhľadávaní talentov, personalistov a manažérov v regióne), Virtual Talent Sourcing Centre (VTS 24/7) - nepretržite vyhľadáva top kandidátov v celom regióne, preniká na trh pasívnych kandidátov, riadi a rozvíja externú databázu talentov), Recruitment Technology - optimalizácia využitia ATS, mobilných a sociálnych platforiem.
Silnými stránkami spoločnosti sú (a) rýchlosť a kvalita služby; (B) silné vzťahy so zákazníkmi; a (c) inovatívne riešenia náboru talentov.
Naše hodnoty
Integrita
Vnímavosť a schopnosť reagovať
Inovácia
Spoľahlivosť

Corporate Social Responsibility
Naša stratégia zodpovedného podnikania (CSR) je úzko spojená s našou hlavnou činnosťou . Ako špecialisti v oblasti náboru vieme, že nie všetci uchádzači o zamestnanie, majú pri hľadaní práce šťastie Chceme pomôcť skupinám, ktoré majú pri uplatnení na trhu práce ťažšiu východiskovú pozíciu, ako sú: mamičky na materskej, či rodičovskej dovolenke, absolventi, kategória uchádzačov nad 50 rokov a zdravotne postihnutí uchádzači.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1992355  Dátum zverejnenia: 26.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.50 - 4.00 EUR/hodina