HR Talent Sourcer (full-time / part-time)

GoodCall Slovakia s.r.o

Plynárenská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 500 EUR/mesiac5 - 6 EUR / hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo všetko sa u nás naučíš?

• ako v 21. storočí hľadať a nájsť profíkov
• ako fungujú LinkedIn, Facebook, Twitter, Google a iné "social media"
• komunikovať s talentovanými ľuďmi: od absolventov po senior management
• aké headhuntingové techniky sú najefektívnejšie a na koho platia
• veľa o ľuďoch: o ich talentoch, ašpiráciách, náladách, odpovediach/neodpovediach, platoch, CVčkách, profiloch na sociálnych sieťach...
• pracovať s internou databázou, ktorú si GoodCall vyvíja a je "user friendly"
• vymýsľať, tvoriť a merať unikátne HR marketingové kampane
• ako sa riadia menšie či väčšie projekty v oblasti recruitmentu
• ako sa posadiť na tulivak aby si mal myš, notebook aj nanuk po ruke :)
• ako vyhrať zápas v stolnom futbale...
• spolupracovať s Natáliou a Palim, našimi partnermi, ktorí sú v businesse viac ako 10 rokov

Prečo GoodCall?

• Good Training - máme vlastnú Recruitment Academy, ktorej garantmi sú napríklad Jan Muehlfeit, Jan Bubeník, Muriel Anton, José Kadlec atď. V RA školíme HR špecialistov i konkurenciu (súčasťou Tvojej práce je získanie certifikácie). Okrem toho sa stretávame na interných brainstormingoch a školeniach.
• Good Specialists - kombinujeme unikátne mozgy software inžinierov s výrečnosťou top recruiterov
• Good Influencers - píše o nás Forbes, prednášame na európskych a slovenských HR konferenciách
• Good Management - Paliho aj Natáliiných min. 10 rokov skúseností v businese je cítiť denne
• Good Working hours - pracujeme z officu i z domu, ráno i večer, z Pohody, z Tatier, z vlaku
• Good Innovators - máme vlastné Recruitment Technology Innovation Center, kde vyvíjame softvérové nástroje
• Good Salary - atraktívna štruktúra odmeňovania, ktorá motivuje a udržiava "high performers"
• Good Career - od sourcera k recruiterovi? alebo aj iným smerom, uvidíš, čo Ťa u nás bude najviac baviť
• Good Office - uvidíš, keď prídeš na AC

Informácie o výberovom konaní

Ako u nás vyzerá výberový proces?

Náš výberový proces je špeciálny, ale veľa sa o ňom dozvieš nielen o nás, ale najmä o tom, ako vnímame moderný recruitment a učíš sa od prvého momentu.

Na to, aby si sa k nám mohol pridať, musí sa udiať toto:

1. Daj nám o sebe vedieť!
Chceš sa uchádzať a nemáš CV? Nevadí...CVčko nepotrebujeme. Daj nám o sebe vediet cez Tvoj LinkedIn profil, about.me profil alebo akoukoľvek inou formou, ktorú uznáš za vhodné.
2. Zavoláme Ti
3. Ak si sadneme, pozveme Ťa na Assesment Centrum
4. Ak prejdeš ÁCÉČKOM, dáme Ti ponuku
5. Začíname vzdelávaním - úvodná certifikácia, pozveme ťa na úvodne školenie
6. Real Job starts!

Ideme na to, pracuješ podľa zadaní našich Senior Recruiterov v kancelárií, na intráku alebo v kaviarni, pracuješ s našimi systémami, jediné čo potrebuješ je prístup na internet.

ZOPAKUJME SI TO: VOLÁME - ÁCEČKO - ŠKOLENIE - JOB

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu obsadzujeme interne pre nás. Vystihuje nás toto video: https://youtu.be/u8oHSGIECBQ

Ako to u nás vyzerá:
Denne sme na facebooku, na Twitteri, na LinkedIne, na Googli, na chattoch, na appkách. Voláme, píšeme, googlime, facebookujeme, postujeme, bloggujeme ale aj čítame, brainstormujeme, analyzujeme, počúvame. Popri tom hráme stolný futbal, zbierame vtipné časti CVčiek, máme samostatné office ale aj tak najradšej sedíme spolu na Tulivakoch v našej "obývačke". Toto celé voláme jednoducho: MODERNÝ RECRUITMENT.

Kto sme?
Nadšených recruiterov, talentovaných sourcerov a skúsených lídrov.
Naty Šegedová: na Slovensku vybudovala najväčšiu agentúru až do pozície číslo jeden na slovenskom trhu, neskôr riadila jej európske Operations
Pali Kubaška: guru v oblasti sourcingu a vyhľadávania kandidátov, z pozície BD Managera riadil a rozvíjal medzinárodnú personálnu agentúru v oblasti náboru, talent manažmentu, dočasného pridelenia a outsourcingu
Josef "José" Kadlec: 1. LinkedIn certifikovaný recruiter v CR, autor knihy People as merchandise
Milan Novák: ako generálny riaditeľ viedol spoločnosť medzinárodnú agentúru pôsobiacu v 7 krajinách v regióne strednej a východnej Európy s viac ako 350 zamestnancami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

HR, Ľudské zdroje, Recruitment, Nábor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kto si?

• si často zavesený na sociálnych sieťach
• hovoríš po anglicky: denne u nás hovoríš s kandidátmi a väčšina výstupov je v anglickom jazyku
• máš silnú logiku a analytiku: alebo keď si vygoogliš Boolean Operátory, nezlakneš sa! naopak, potešíš:)
• máš rád ľudí: rád s nimi telefonuješ, rozprávaš, počúvaš a spolupracuješ

GoodCall je hrdým partnerom pre nábor a HR poradenstvo pre spoločnosť, ktorá zadáva túto pracovnú pozíciu.

GoodCall je moderná spoločnosť využívajúca najnovšie poznatky z oblasti náboru zamestnancov. Tento odbor prechádza v posledných rokoch rapídnym vývojom a nezaobíde sa bez podrobných znalostí technológií, sociálnych sietí a samozrejme aj modernej psychológie a marketingu.

Chceli by ste sa stať súčasťou nášho interného teamu?
Zistite o nás viac:
Využite možnosť pracovať v mladom tíme nadšencov.
Nie ste spokojní so svojou súčasnou prácou?
Naše najnovšie ponuky práce si môžete prezrieť kedykoľvek a úplne nezáväzne. Nikdy totiž neviete, kedy narazíte na svoju vysnívanú prácu.

Mrknite na naše video: https://youtu.be/jveJOptFr8g

GoodCall for Talent bol založený v marci 2014. Ako moderná dynamická personálne poradenská spoločnosť, ktorá sa sústredí na nový prístup vo vyhľadávaní talentov. Naším cieľom je pomáhať našim klientom realizovať recruitment cez nové trendy v recruitmente. Máme záujem na tom, aby sa značka zamestnávateľa nášho klienta zapojila do celkovej stratégie hľadania talentov.

Náš obchodný model vychádza z dynamických zmien na trhu spôsobených vplyvom internetu, sociálnych médií a meniacim sa demografickým rozložením pracovného trhu, najmä vstupom generácie Y.

Vzdelávame seba aj trh:
Vypočujte si predsedu akademickej rady Recruitment Academy, vzdelávacej platformy GoodCall-u: https://www.youtube.com/watch?v=jcY53W8TyF4

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 2651347  Dátum zverejnenia: 3.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac