Social Recruiter/ Talent Sourcer

GoodCall Slovakia s.r.o

Bratislava Business Centrum 1, Plynárenská 1, Bratislava, Bratislavský kraj
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
01.02.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Are you a passionate recruiter or want to become one?
Do you like social media recruitment?
Do you experiment with new gadgets, technology and IT tools?

We are looking for a new colleague with ambition to grow and become one of the top recruitment expert in the region!

*You will use technology and social media on a daily basis.
*You will build relationships with candidates and clients.
*You will search for and engage with the best talent.
*You will work with a great team of passionate recruiters, headhunters and IT enthusiasts.

Od Sourcera k Recruiterovi..junior, alebo skúsený? Rolu ti prispôsobíme "na telo."

Čo všetko sa u nás naučíš?
  • Vyhľadávanie relevantných užívateľských profilov odborníkov na internete
  • Intenzívna práca so sociálnymi sieťami (LinkedIn, Facebook, Twitter a ďalšie špecializované portály)
  • Práca s internou databázou, ktorú si GoodCall vyvíja a je "user friendly"
  • Vymýšľanie unikátnych pracovných kampaní pre nábor zamestnancov z oblasti inžinieringu, IT, financií, predaja a ďalších
  • Podpora recruiterov
  • Samostatné náborové projekty pre klientov
  • Rozličné headhuntingové stratégie a techniky
  • Poskytovať konzultácie a rady rozličnými typom kandidátov od fresh graduates až po senior management o ich kariérnych ašpiráciách a možnostiach na trhu

Ešte niečo o nás?

  • Čiastočný úväzok s flexibilnou pracovnou dobou
  • Práca z kancelárie alebo z domova
  • Sme mladý tím a talent sourceri sú prototyp generation Y
  • Kombinujeme unikátne mozgy software inžinierov s neskutočnou výrečnosťou recruiterov
  • Sme "labák" pre ľudské zdroje
  • Prácu s najnovšími technológiami v tejto oblasti - máme vlastné Recruitment Technology Innovation Center, kde vyrábame softvérové nástroje
  • Zaškolenie, možnosť certifikácie a spolupráca s najuznávanejšími odborníkmi na túto tematiku

Assessment centrum sa bude konať 26.1.2016. V prípade, že sa AC v tomto termíne nebudete môcť zúčastniť, urobíme s vami radi nás netradičný "rozhovor" v náhradnom termíne.

Náš výberový process je špeciálny, ale veľa sa v ňom dozvieš nielen o nás, ale najmä o tom, ako vnímame moderný recruitment a učíš sa od prvého momentu.
Aby si sa k nám mohol pridať, musí sa udiať toto:

1. ZAVOLÁME TI a pokiaľ zdvihneš a budeš mať čas na 5 minútový rozhovor, položíme Ti pár základných screeningových otázok typu: "Čo teraz robíš, hľadáš, Čo Ťa baví, Prečo my? Aké Máš predstavy o práci? Ako si vyťažený a.... Čím chceš byť, keď budeš reálne robiť kariéru:
2. AK SI SADNEME, POZVEME ŤA NA ASSESMENT CENTRUM - čo je výberová metóda, keď testujeme tvoje reálne kompetencie na jednoduchých úlohách. Nedá sa na ne pripraviť, ale zvládnuť ich zvládne každý.
3. AK PREJDEŠ ÁCÉČKOM, DÁME TI PONUKU, aby si vedel, čo očakávame, čo môžeš čakať ty a ako to bude vyzerať.
4. ZAČÍNAME VZDELÁVANÍM - ÚVODNÁ CERTIFIKÁCIA a pozveme Ťa na úvodné školenie. Toto školenie má charakter certifikácie a je to reálny tréningový program 'Recruitment Academy ' pre sourcerov, ktorý prednášajú naši expert. Certifikáciu poskytujeme našim sourcerom bezplatne - cena kurzu externe je 700 Eur. Samozrejme, to, čo sa naučíte na kurze, musíte riešiť v praxi, proste bez práce nie sú koláče :) Pozri si web, kde nájdeš sylaby kurzu: www.recruitmentacademy.sk a profily školiteľov: www.goodcall.sk
JOIN FACEBOOK FUN PAGE GoodCall Slovakia, to be up to speed.
5. REAL JOB START. Ideme na to, pracuješ podľa zadaní našich Senior Recruiterov u nás v kanceláriií, alebo na intráku, alebo v kaviarni, pracuješ s našimi systémami, jediné, čo potrebuješ je prístup na internet a notebook (ak pracuješ "out of office").

ZOPAKUJME SI TO: VOLÁME - ACÉČKO - ŠKOLENIE - JOB.

Tešíme sa na Tvoje CV, Linkedin profil link, alebo inú formu informácií o tebe, tvojich ambíciách a tak vôbec...

Pracuj pre spoločnosť, ktorá stavia na zodpovednom prístupe a inovatívnych technológiách!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

GoodCall je nový typ náborovej spoločnosti, ktorá mení pravidlá vo vyhľadávání vhodných kandidátov pre konkrétne firmy. Staviame HR na novú úroveň. Používame nové technológie, často nevyskúšané, inovátorské postupy a nechávame sa inšpirovať tými najlepšími v obore. Prinášame do recruitmentu nový vietor a robíme ho cool, presný a zábavný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nechýbajú ti?
  • Zodpovedný a inovatívny prístup
  • Komunikativnosť
  • Kladný vzťah k sociálnym sieťam, technológiám alebo IT
  • Dobrá úroveň angličtiny

GoodCall je hrdým partnerom pre nábor a HR poradenstvo pre spoločnosť, ktorá zadáva túto pracovnú pozíciu.

GoodCall je moderná spoločnosť využívajúca najnovšie poznatky z oblasti náboru zamestnancov. Tento odbor prechádza v posledných rokoch rapídnym vývojom a nezaobíde sa bez podrobných znalostí technológií, sociálnych sietí a samozrejme aj modernej psychológie a marketingu.

Chceli by ste sa stať súčasťou nášho interného teamu?
Zistite o nás viac:
Využite možnosť pracovať v mladom tíme nadšencov.
Nie ste spokojní so svojou súčasnou prácou?
Naše najnovšie ponuky práce si môžete prezrieť kedykoľvek a úplne nezáväzne. Nikdy totiž neviete, kedy narazíte na svoju vysnívanú prácu.

Mrknite na naše video: https://youtu.be/jveJOptFr8g

GoodCall for Talent bol založený v marci 2014. Ako moderná dynamická personálne poradenská spoločnosť, ktorá sa sústredí na nový prístup vo vyhľadávaní talentov. Naším cieľom je pomáhať našim klientom realizovať recruitment cez nové trendy v recruitmente. Máme záujem na tom, aby sa značka zamestnávateľa nášho klienta zapojila do celkovej stratégie hľadania talentov.

Náš obchodný model vychádza z dynamických zmien na trhu spôsobených vplyvom internetu, sociálnych médií a meniacim sa demografickým rozložením pracovného trhu, najmä vstupom generácie Y.

Vzdelávame seba aj trh:
Vypočujte si predsedu akademickej rady Recruitment Academy, vzdelávacej platformy GoodCall-u: https://www.youtube.com/watch?v=jcY53W8TyF4

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Natália Šegedová
E-mail: poslať životopis
ID: 2396890  Dátum zverejnenia: 18.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou