Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Hľadáme zručného tesára - stolára pre prácu na zaujímavých projektoch

GONDA - PRVÁ TESÁRSKA s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 127C, Vajnorská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Budeš pracovať ako tesár - stolár na zaujímavých projektoch, kde budeš mať možnosť uplatniť svoje zručnosti a skúsenosti.

Zasielanie životopisov výhradne cez mail. Všetci uchádzajúci budú kontaktovaný.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Tesár, Stolár

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Nutná prax v odbore, ovládanie ručného elek. náradia, fyzická zdatnosť, čítanie tech. výkresov sú podmienkou,  ovládanie ostatných drevoobrabacích strojov po zaučení.​

GONDA – PRVÁ TESÁRSKA s.r.o. pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov máme za sebou stovky zrealizovaných projektov Rodinných domov a priemyselných stavieb na celoslovenskom a celoeurópskom trhu

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Gonda
Tel.: 0905 543039
E-mail: poslať životopis
ID: 4814904  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac