Manažér logistiky

GOMOKU, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
1 300 - 2 500 EUR/mesiacZákladná mzda + odmeny (možnosť zárobku až 2500 EUR/mesiac v závislosti od zručností a skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie prepráv, Koordinácia vodičov, Komunikácia so zákazníkmi, Administratíva údajov o preprave

Práca v renomovanej dopravnej spoločnosti s pevným postavením v rámci celej Európy, Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu, Zaujímavé platobné ohodnotenie, Parkovacie miesto pre zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Komunikatívnosť a flexibilita,
  • Schopnosť tímovej práce ako aj samostatne,
  • Logické myslenie a organizačný talent,
  • Zodpovednosť a pracovná odhodlanosť,
  • Znalosť cudzieho jazyka slovom aj písmom výhodou,
  • Prozákaznícky prístup

GOMOKU, s.r.o. je poradenská spoločnosť, ktorá sa zameriava na dlhodobý personálny manažment pre popredných dopravných a logistických klientov.
ID: 4786272  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac