Administratívny pracovník-Fakturant

GOLEM TECH,s.r.o.

Miesto práce
Družstevná 21, 91943 Cífer, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracovávanie a evidencia zmlúv, spracovávanie štatistických výkazov spoločnosti, riešenie a evidencia dokumentov ohľadom stavby a pozemkov, vypracovávanie a evidencia interných dokumentov, kontrola zmlúv vystavených na zmluvnom oddelení, vystavovanie faktúr, dobropisov, kontrolovanie a vyúčtovanie zákazníckych zmlúv, aktivovanie fakturácie, evidencia a kontrola firemných motorových vozidiel, evidencia služobných telefónov, evidencia a nahlásenie obedov pre zamestnancov, prijímanie a evidencia objednávok na pobyty v Chorvátsku, komunikácia s klientmi v zákazníckom centre, prijímanie hotovostných platieb a predaj tovaru, spracovanie a odosielanie pošty a rôzne iné administratívne práce.

Ponúkame prácu v mladom kolektíve.
Budete mať možnosť rozšíriť svoju prax v administratíve a zdokonaliť svoje zručnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Komunikačné schopnosti, časová flexibilita, lojálnosť, zodpovednosť, dochvíľnosť, samostatný a pozitívny vzťah k práci, so zameraním na cieľ.
Spoľahlivosť.
Precíznosť.

- inštalácia internetového pripojenia a káblovej TV
- predaj výpočtovej techniky, hardware, software
- predaj služieb v oblasti IT
- servis výpočtovej techniky
- poskytovanie internetového pripojenia a káblovej TV
- odborné poradenstvo v IT
- administrácia počítačových sietí

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3085543  Dátum zverejnenia: 30.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou