Prevádzkar hotela

GOLEM Holding, s.r.o.

Miesto práce
Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovanie rezervácii hostí
- Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie, administratíva spojená s chodom hotela
- Poskytovanie komplexných informácií hosťom a kolegom
- Práca s finančnou hotovosťou, zodpovednosť za prijaté online/offline platby
- Riadenie prevádzky, zostavovanie harmonogramu prác

- Práca v príjemnom kolektíve a prostredí
- Zabezpečená strava
- Po plnohodnotnom zapracovaní firemné vozidlo alebo refundácia nákladov na dopravu

Práca v Hoteli Tulipán, ktorý sa nachádza v Tatranskej Lomnici. Životopis je potrebné zaslať emailom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

- spoľahlivosť
- komunikatívnosť
- cieľavedomosť
- zodpovednosť
- flexibilita

Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním ubytovacích a stravovacích služieb.
ID: 4776541  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac