Test analytik a tester mobilných a web aplikácií

Goldmann Systems, a.s.

Miesto práce
Slávičie údolie 106, 811 02, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Testovanie informačných systémov.
Návrh testovacích scenárov.
Príprava testovacích prípadov.
Príprava testovacích dát.
Dokumentovanie výsledkov testov.
Analýza výsledkov testov.
Spolupráca s vývojármi pri riešení incidentov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, Financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SQL - Základy
UML - Unified Modeling Language - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžadované sú skúsenosti s testovaním informačných systémov.
Vyžaduje sa základná znalosť finančnej terminológie a základný prehľad o bankových produktoch a službách.
Výhodou je prax vo finančnom sektore.
Výhodou sú tiež skúsenosti s prácou s issue tracking systémom (ideálne Jira) a orientácia v problematike automatizovaných testov.

Naša spoločnosť Goldmann Systems je popredná IT spoločnosť, ktorá sa už od roku 2000 špecializuje na poskytovanie inovatívnych softvérových riešení pre podniky v rôznych odvetviach. Veríme, že technológie, ktoré pre klientov vytvárame, im pomôžu na ceste k úspechu a udržiavať náskok pred konkurenciou.

Náš tím odborníkov má dlhoročné skúsenosti s vývojom softvérových riešení, ktoré sú prispôsobené jedinečným potrebám klientov. Zaviazali sme sa k dokonalosti a sme hrdí na poskytovanie vysokokvalitných IT riešení, ktoré presahujú očakávania našich klientov. Pre finančné inštitúcie, zdravotníctvo a verejný sektor ponúkame širokú škálu služieb vrátane vývoja softvéru, mobilných aplikácií a riešení.

Budujeme priateľské, podporujúce a inkluzíve pracovné prostredie, kde sa každý cíti cenený a rešpektovaný. S nadšením vytvárame atmosféru, ktorá podporuje kreativitu, inovácie a spoluprácu.

Ak vás bavia technológie a chcete pracovať v spoločnosti, ktorá si cení originalitu, kvalitu a ťah na bránku, Goldmann Systems je to pravé miesto. Neustále hľadáme talentovaných jednotlivcov do nášho tímu a ponúkame konkurencieschopné platy, flexibilný pracovný čas a príležitosti na kariérny rast a postup.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2580943  Dátum zverejnenia: 24.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou