Можливість для людей з України

Inžinier kvality

Golde Lozorno spol. s r. o.

Lozorno Plant, Automobilovy Priemyselny Park Hala A, Lozorno, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Od 2 300 EUR/mesiacPo rozhovore Vaše pracovné skúsenosti patrične ohodnotíme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riešiš dodávateľské otázky s rozvahou a ráznosťou? Nezdráhaš sa zdvihnúť telefón a vykomunikovať si situáciu s dodávateľom v anglickom jazyku? Doplň rady oddelenia kvality spoločnosti Golde Lozorno s.r.o.

Tvojou úlohou bude:

* Komunikácia a kooperácia s externou spoločnosťou vykonávajúca triediace činnosti
vzorových dielov, riadenie a vyhodnotenie trialových / zástavbových skúškok
nakupovaných dielov
* Riadenie odchýliek a zmien pre nakupované diely
* Podpora zabezpečenia a dodržovania požiadaviek na systém kvality dodávateľov, podľa
SRM manuálu
* Riadenie dodávateľských reklamácií vrátane nákladov
* Riadenie procesu APQP a rekvalifikácií u dodávateľa podľa jednotlivých fáz
* Preskúmanie a schvaľovanie dokumentácie PPAP/ PPF od dodávateľov , meranie
* Spolupráca so zákazníckymi inžiniermi kvality na 8D reportoch
* Znižovanie nákladov na nekvalitu, redukcia šrotu a zníženie množstva blokovaných

Ponúkame prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti v automotive. Súčasťou benefitov je:
• príspevok na dochádzanie v závislosti od počtu kilometrov (od 40 do 220€)
• stravovacia karta
• variabilná zložka ako % z ročnej mzdy v závislosti od výkonu/výsledkov firmy a dĺžky pracovného pomeru
• vianočný bonus
• bonus za úspešné odporučenie nového zamestnanca
• možnosť práce formou home office 2 dni v týždni
• športové a spoločenské aktivity
• odmena za odpracovanú dobu 5, 10, 15, 20 rokov
• príspevok pri dosiahnutí životného jubilea - 50, 60 rokov
• príspevok pri narodení dieťaťa
• príspevok pri nástupe dieťaťa do 1. triedy ZŠ
• deň voľna navyše pri príležitosti svadby
• sociálny program: vitamínové balíčky, mikulášske a vianočné balíčky, firemné akcie

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis. Spoločnosť Golde bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

• ANGLIČTINA- aktívna, komunikatívna B2 ( budeš ju
využívať každodenne- písomne ako aj ústne)
• Predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícii v
automotive ( minimálne 3 roky)
• znalosť QMS štandardov (ISO, IATF)
• znalosť noriem VDA 6.3, VDA 2,VDA 6.5,VDA 16
• znalosť nástrojov kvality (APQP, FMEA, QRQC (8D), SPC,
MSA,...)
• práca s technickou dokumentáciou (čítanie výkresov)
• Vysoké pracovné nasadenie, časová flexibilita a zvládanie stresových situácií
• Ochota cestovať

Spoločnosť Golde Lozorno bola založená v roku 2006 a postupne sa stala stabilným partnerom a dodávateľom pre svojich zákazníkov v rámci automobilového priemyslu. V súčasnosti je spoločnosť zameraná na výrobu strešných systémom do osobných automobilov. Závod je situovaný v Lozorne ( 20 km od Bratislavy) a pracuje v ňom približne 500 zamestnancov. Golde Lozorno je súčasťou medzinárodnej skupiny CIE AUTOMOTIVE.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Human Resources
E-mail: poslať životopis
ID: 4344919  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac