Asistent predaja / pokladnička

GOLD CHOICE s.r.o

Miesto práce
ZOC MAX, Vihorlatská, Prešov-Sekčov
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše pracovné miesto bude v CHOICE HOME, sme maloobchod ,ktorý sa zaoberá s dizajnovými doplnkami ,dekorácie pre domácnosti, darčekové predmety ,domáce potreby...
naša FACEBOOK stránka: CHOICE HOME

Vaše úlohy:(pokladnička/predavačka)
- predajná činnosť
- práca na pokladni
- komunikácia so zákazníkom
- starostlivosť o predajňu
- vykladanie a dokladanie tovaru

Požiadavky na zamestnanca:
- vzťah k obchodu a aranžovanie
- chuť zdokonaľovať sa
- plánovanie a organizácia, prijímanie rozhodnutí
- orientácia na dosahovanie naplánovaných výsledkov
- samostatnosť a zodpovednosť
- ochota k fyzickej práci

Sme si vedomí, že dobrý zamestnanecký vzťah je založený na obojstrannej spokojnosti a istote. Pracovať v CHOICE HOME znamená pracovať v stabilnej a zodpovednej spoločnosti, kde Vám mzda nikdy nebude meškať.

Okrem mzdy, ktorá zodpovedá Vášmu pracovnému výkonu Vám ponúkame:
- príplatok za soboty a nedele
- bonusový systém odmien zamestnancov
- zamestnanecké zľavy
- príspevok na stravné lístky zo sociálneho fondu

Pokiaľ predpokladáte, že vyhovujete našim požiadavkám, zašlite nám svoju žiadosť spolu so životopisom [email protected]. Alebo tel.kontakt 0907 766 707
Vzhľadom na veľké množstvo záujemcov kontaktujeme a pozývame na prijímací pohovor len vybraných uchádzačov.

Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.5.2024 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- práca v maloobchode
- pracovitosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- flexibilita
- angažovanosť

Naša firma sa zaoberá maloobchodným predajom. Úspech našej spoločnosti je postavený vždy na pozitívne naladenom a efektnom tíme, ktorý je otvorený profesionalným významom. Pri dosahovaní našich cieľov sme vždy spravodliví k zákazníkom, zamestnancom aj nášmu okoliu.
Pracovať v našej spoločnosti znamená že budete pracovať v stabilnej a zodpovednej spoločnosti, kde Vám mzda nikdy nebude meškať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lubica Kocziova
Tel.: +421907766707
E-mail: poslať životopis
ID: 4815775  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac