Reagujte bez životopisu

CNC Horizontkár

GOHR, s.r.o.

Miesto práce
Železničná 9, Veľký Šariš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 400 EUR/mesiacHodinová mzda 8,30 € / hod. Sadzba v prípade živnosti je stanovená od 12 €/hod. Horná hranica mzdy je určená podľa podľa profesijných skúseností a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca Horizontálnej vyvrtávačke WH 10 CNC

- Vyhotovovanie dielcov na CNC Horizontke
- Orientácia v technických podkladoch na vykonávanie obrábacích operácií,
- Voľba postupu práce a technologických podmienok obrábania,
- Upínanie nástrojov, polotovarov a obrobkov, stanovenie ich polohy,
- Operačný program stroja Heidenhain iTNC530

- Bonus k doplnkovému dôchodkovému sporeniu
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Mimoriadny príspevok na stravu
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Certifikované školenia
- Koncoročná prémia podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti

Na základe zaslaných životopisov záujemcov o zamestnanie prebehne základný výber vhodných kandidátov na stanovenú pozíciu. Po ukončení stanoveného výberu budú uchádzači oslovení telefonickou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- Svedomitosť
- Vysoká flexibilita
- Dôsledný prístup k stanoveným úlohám
- Spoľahlivosť

- výroba a montáž ťažkých oceľových konštrukcií,
- sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby
- konštrukčná a poradenská činnosť v oblasti strojárstva,
- zámočnícka výroba a zváranie,
- trieskové obrábanie kovov,
- abrazívne čistenie a povrchová úprava kovov
- zakružovanie oceľových plechov a profilov,
- delenie materiálu,
- tvarové rezanie páliacim strojom,
- sprostredkovanie US, RTG skúšok
- výkon NDT skúšok UT, PT, MT, VT
- výchova a vzdelávanie v oblasti viazačov bremien a žeriavnikov
- výchova a vzdelávanie v oblasti duálneho vzdelávania

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 939107  Dátum zverejnenia: 15.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac