Recepčný/recepčná v Goetheho inštitúte v Bratislave

Goethe-Institut Bratislava

Miesto práce
Panenská 33, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
15.09.2019
Mzdové podmienky (brutto)
436 Eur (pri 50% úväzku) + 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prijímanie zákazníkov (poskytovanie informácií o činnostiach Goetheho Inštitútu, ako napr. jazykové kurzy a knižnica) v nemeckom aj slovenskom jazyku
• Podpora pre Technika pri prácach v budove
• Telefonická a mailová komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi a inými kontaktnými osobami
• Poradenstvo pri obsluhe RFID pristroja v knižnici /vrátenie,výpožičky/,rozličné práce pre knižnicu
• Spolupráca pri príprave prednášok, ako aj technická podpora počas konania a po ich skončení (príprava techniky a stoličiek, šatňa)

13.plat, jazykové kurzy

Goetheho Inštitút hľadá na obsadenie recepcie angažovaného/-nú kolegu/-yňu na 50% úväzok. Pracovný čas na recepcii bude od 16:00 do 21:00, od pondelka do štvrtka.
• Prosím pošlite Váš životopis a žiadosť o prácu v nemeckom a slovenskom jazyku na adresu: [email protected] alebo cez portál Profesie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Dobrá úroveň slovenského a nemeckého jazyka, anglický jazyk výhodou
• Dobré počítačové znalosti na užívateľskej úrovni
• Dobré komunikačné zručnosti a prozákaznícka orientácia
• Flexibilita a schopnosť pracovať v tíme
• Záujem o nemeckú kultúru a jazyk

Goethe-Institut je celosvetovo aktívna kultúrna inštitúcia Nemeckej spolkovej republiky. Podporujeme učenie nemeckého jazyka v zahraničí a staráme sa o medzinárodnú kultúrnu spoluprácu. Sprostredkúvame celkový obraz o Nemecku cez informácie o kultúrnom, spoločenskom a politickom dianí.
Goethe-Institut podporuje rôznorodosť svojich zamestnancov. Privítame záujem o prácu od všetkých záujemcov bez ohľadu na kultúrny a sociálny pôvod, vek, náboženstvo, pohlavie, svetonázor, zdravotné znevýhodnenie a sexuálnu identitu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2776350  Dátum zverejnenia: 26.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 436 Eur (pri 50% úväzku) + 13.plat